O ile za chuligańskie wybryki przed galą UFC 223, Conor McGregor właściwie nie został ukarany przez organizację Dany White’a i spółki, to za swoje zachowanie i tak może słono zapłacić. Oprócz czekającej go (nieustalonej jeszcze) kary ze strony Komisji Sportowej Stanu Nevada, były mistrz wagi lekkiej UFC może solidnie dostać po kieszeni.

Wszystko za sprawą Michaela Chiesy – poszkodowanego podczas niesławnego ataku Irlandczyka na autobus. Według informacji portalu TMZ, które podało dalej BloodyElbow, Chiesa domaga się olbrzymiego odszkodowania. Ma ono stanowić pełne zarobki, jakie McGregor uzyskał za walkę z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229. Mówi się o kwocie przekraczającej… 50 milionów dolarów!

Dlaczego tak dużo? Otóż Chiesa powołuje się prawo obowiązujące w stanie Nowy Jork, według którego poszkodowany może domagać się kwoty uzyskanej przez „oprawcę” z jego działalności przestępczej. Według obrońców Amerykanina, atak na autobus był przeprowadzony z premedytacją i miał na celu wypromowanie pojedynku McGregora z Nurmagomedovem – ergo – „Notorious” wzbogacił się dzięki działalności przestępczej, która miała bezpośrednie przełożenie na zainteresowanie fanów walką dostępną w systemie pay-per-view.

W kwietniu tego roku Irlandczyk wraz ze swoją ekipą wywołał awanturę na parkingu w czasie dnia medialnego przed UFC 223. W wyniku agresji popularnego sportowego celebryty, w autobusie pełnym zawodników została stłuczona szyba, a odłamki pocięły twarz Michaela Chiesy. Tym samym busem jechała również Karolina Kowalkiewicz z trenerami: Łukaszem Zaborowskim i Emilem Grzelakiem – im jednak nic się nie stało.

Z powodu obrażeń pojedynek Chiesy na UFC 223 musiał zostać odwołany.

96 KOMENTARZE

 1. Dlaczego tak dużo? Otóż Chiesa powołuje się prawo obowiązujące w stanie Nowy Jork, według którego poszkodowany może domagać się kwoty uzyskanej przez "oprawcę" z jego działalności przestępczej. Według obrońców Amerykanina, atak na autobus był przeprowadzony z premedytacją i miał na celu wypromowanie pojedynku McGregora z Nurmagomedovem – ergo – "Notorious" wzbogacił się dzięki działalności przestępczej, która miała bezpośrednie przełożenie na zainteresowanie fanów walką dostępną w systemie pay-per-view.

  Zajebiste.  :antonio:

 2. co za jebany frajer z tego chiesy, dostał kawałkiem szyby a teraz domaga się 50 milionów zielonych w życiu tyle nie dostanie, prawnicy conora na to nie pozwolą.

 3. Ciekawe ile Namajunas będzie chciała. A sory, zapomniałem, że dalej siedzi zesrana w bunkrze z poduszek :awesome:

 4. Ciekawe ile Namajunas będzie chciała. A sory, zapomniałem, że dalej siedzi zesrana w bunkrze z poduszek :awesome:

  chyba, ze akurat ma przerwe zeby potanczyc do kamery na gali.

 5. Namajunas będzie chciała z tej działalności przestępczej jeszcze więcej, bo już czuje że trauma się pogłębia.

  A jak Karolina przyniesie od krajowego doktora zaświadczenie, że przez ten przewiew w autobusie przepierdoliła chronicznie gardło, to się Ryży kurwa nie wypłaci.

 6. I bardzo dobrze, każdy powinien tyle zawolac. Ale Kowalkiewicz jest z Lodzi i twierdzi ze jest twarda a to są nic nie znaczące incydenty heh

 7. Z tego co ludzie z branży mówią, jest duży zysk z przedziału cenowego Proper 12.

  No to w takim razie nie tylko wygrana może być brana pod uwagę.

  Conor wiedział, że na tej gali będzie promocja na cały świat Propera, więc automatycznie zarobek z tego dołącza też powinien być brany pod uwagę.

  Tak na serio, to nie wiem jak się do tego wszystkiego odnieść.

  50 baniek? Only in Ameryka

 8. No to w takim razie nie tylko wygrana może być brana pod uwagę.

  Conor wiedział, że na tej gali będzie promocja na cały świat Propera, więc automatycznie zarobek z tego dołącza też powinien być brany pod uwagę.

  Tak na serio, to nie wiem jak się do tego wszystkiego odnieść.

  50 baniek? Only in Ameryka

  Wiele razy już słyszałem jak wołano o ogromne odszkodowania, jak już dostanie to tylko marne grosze z tych 50mln.

 9. Z tego co ludzie z branży mówią, jest duży zysk z przedziału cenowego Proper 12.

  Mówić może każdy 🙂

  Myślałem, że jak ktoś pisze z takim przekonaniem o zyskach to ma jakieś potwierdzenie w liczbach

 10. Mówić może każdy 🙂

  Myślałem, że jak ktoś pisze z takim przekonaniem o zyskach to ma jakieś potwierdzenie w liczbach

  Najlepiej sprzedającą się whisky świata jest czerwony Johnnie Walker czyli ta sama tania półka co Proper No. 12.

 11. Mówić może każdy 🙂

  Myślałem, że jak ktoś pisze z takim przekonaniem o zyskach to ma jakieś potwierdzenie w liczbach

  Nie interesuje mnie to na tyle, żeby sprawdzać czy mają rację. Na logikę wydaje się, że najwięcej osób kupuje whiskey z średniej (taniej?) półki cenowej i ogólnie jest ona najbardziej dochodowa.

 12. co za jebany frajer z tego chiesy, dostał kawałkiem szyby a teraz domaga się 50 milionów zielonych w życiu tyle nie dostanie, prawnicy conora na to nie pozwolą.

  No co Ty nie powiesz. Przecież wiadomo, że 50 milionów nie dostanie, ale w sądzie (szczególnie w USA) woła się zawsze znacznie więcej, a nie tyle co można realnie dostać, żeby było z czego schodzić.

 13. co za jebany frajer z tego chiesy, dostał kawałkiem szyby a teraz domaga się 50 milionów zielonych w życiu tyle nie dostanie, prawnicy conora na to nie pozwolą.

  I tak i nie, dla mnie spoko, kolejna afera do komentowania. Będzie z tego sporo tematów :deniroclap:

 14. No co Ty nie powiesz. Przecież wiadomo, że 50 milionów nie dostanie, ale w sądzie (szczególnie w USA) woła się zawsze znacznie więcej, a nie tyle co można realnie dostać, żeby było z czego schodzić.

  zejdą mu o 3 zera i na tym się skończy.

 15. dobre prawo swoja drogą, uczciwe

  ja bym mu dał 7 krotność  pensji którą miał otrzymać za walkę

  1. nie mógł walczyć

  2. mógł wygrać i być w innym miejscu kariery

  3.za fakt bycia ofiarą

  4.za zadość uczynienie

  5. za wzbogacenie się jego kosztem

  6. za wplątanie go w cos wbrew jego woli

  7. ogólnie

 16. Wiadomo, że zawsze żąda się w pizdu siana na początku. W stanach zawsze przed rozpoczęciem sprawy jest mediacja i tam obie strony robią wszystko żeby sprawa nie trafiła na wokande bo koszta sądzenia się są kosmiczne. Chce 50 mln? W ramach ugody dostanie 5-10 i tak będzie skakał z radości bo nawet po odjęciu gaży prawników dostanie więcej sosu niż Uncle Bobby Dana zapłaci mu przez całe życie

 17. Z jednej strony nawet wpierdol od Khabiba nie bolał Rudego tak bardzo jak może go zaboleć uderzenie po portfelu ale z drugiej strony.

  Chiesa to zwykła cipa…myśli że się ustawi tym procesem.

  Ten tekst o działalności przestępczej brzmi jak prawnicze pierdolenie którym pewnie jest.

 18. 50 mln… Ktoś rzetelny podawał kiedykolwiek ile oficjalnie zarobił Conor na tej walce? Rudy wywrze na Dance aby ten wykazał, ze Irol zarobił na tym starciu dużo, dużo mniej, o ile w ogóle w rzeczywistości tak nie było. KSW też rekordowo płaci tylko nikt nie wie ile to jest.

 19. Z tego co ludzie z branży mówią, jest duży zysk z przedziału cenowego Proper 12.

  nie wierz co we wszystko co piszą bo to chuja prawda. Po pierwsze to nie jest jego whiskey tylko on ja sygnuje swoim nazwiskiem po drugie sprzedaż nie idzie tak wyśmienicie jak ludzie pierdolą. W pierwszym tygodniu swojej premiery sprzedawali ja w promocji żeby rozkręcić biznes i podkręcić sprzedaży czyli 2 w cenie jednej. Możesz ja kupić jedynie w sieci Tesco z zdanym innym sklepie czy tez w sieci off licence które tu są niczym monopolowy u nas. Irlandczycy których znam a znam ich dość sporo nie maja dobrej opini o tym  gownie jak i o nim samym. Ostatnio gruchnęły plotki ze  jest zamieszany w gwałt choć niby ma alibi w postaci przebywania w tym czasie w Ameryce w celu promocji tego sikacza. Rudy się szybciej stoczy niż żelazny Mike . Zamknięte imprezy z koksem z dziwkami i inne gowna. Szkoda tylko biednej Dee która przy nim kroczy

 20.                                                                                                                                                                        Podobno, ten adwokat prowadzi mu sprawę.

 21. Najprawdopodobniej sprawa będzie zamknięta ugodowo za jakieś dwa lata i nigdy się nie dowiemy ile naprawdę dostał.Odszkodowania w USA są czasami naprawdę duże zwłaszcza,jeśli poszkodowany doznał stałego uszczerbku na zdrowiu.Mimo wszystko 50 milionów to suma niebagatelna i w tym przypadku nie wydaje się być realnie brana pod uwagę.

 22. Najprawdopodobniej sprawa będzie zamknięta ugodowo za jakieś dwa lata i nigdy się nie dowiemy ile naprawdę dostał.Odszkodowania w USA są czasami naprawdę duże zwłaszcza,jeśli poszkodowany doznał stałego uszczerbku na zdrowiu.Mimo wszystko 50 milionów to suma niebagatelna i w tym przypadku nie wydaje się być realnie brana pod uwagę.

  A on dostał stałego uszczerbku ?:juanlaugh:

  Przecież to nawet szycia nie wymagało

 23. A on dostał stałego uszczerbku ?:juanlaugh:

  Przecież to nawet szycia nie wymagało

  Nieważne. Dojdą do ugody i zarobi 10 razy tyle co na walce. Dobry pomysł w sumie

 24. Chiesa kupi mamie nowy dom.

  Swoją drogie takie zachowanie np zrozumiałbym ze strony kobiety, bo one to już mają w genach żeby od bogatszych facetów ciągnąć hajsy, ale Chiesa jako mężczyzna…no ja bym nie mógł sobie w oczy później spojrzeć i żyć ze sobą, jakbym dorobił się na nazwisku innego mężczyzny :whodefuk:

 25. Ja pierdolę co za kretynizm. Dochód uzyskany z działalności przestępczej . Z tego co wiem to za wybicie szyby Conor żadnych pieniędzy nie dostał. A walka z Khabibem to nie przestępstwo. Równie dobrze prawnicy mogą mu doradzić żeby Chiesa totka puścił.

 26. A walka z Khabibem to nie przestępstwo.

  To było przestępstwo, ale tutaj akurat Conor był ofiarą :mamed:

 27. ale Chiesa jako mężczyzna…no ja bym nie mógł sobie w oczy później spojrzeć i żyć ze sobą, jakbym dorobił się na nazwisku innego mężczyzny :whodefuk:

  Frajer jebany.

  Taaa, już widzę tę waszą gadkę, gdybyście byli na jego miejscu.

 28. Chiesa kupi mamie nowy dom.

  Swoją drogie takie zachowanie np zrozumiałbym ze strony kobiety, bo one to już mają w genach żeby od bogatszych facetów ciągnąć hajsy, ale Chiesa jako mężczyzna…no ja bym nie mógł sobie w oczy później spojrzeć i żyć ze sobą, jakbym dorobił się na nazwisku innego mężczyzny :whodefuk:

  😀

  Cohones ostatnio w gazie. Co tydzien to lepsze trafiejki.

 29. Przy okazji od murzyna niech coś wyłudzi za obrażanie mamy. Frajer jebany.

  Co by miał od Niego wyłudzić? Miał tylko te okulary, które się rozjebały i musiał je sobie na taśmie posklejać, oraz futro, które zajebał córce JJ.

 30. Taa, 50 baniek dostanie. Zobaczy jak świnia niebo. Kwota w ogóle nie miarodajna do szkody która została wyrządzona.

  Sędziowie powinni mieć wytyczne, że jak kwota w pozwie jest abstrakcyjnie wysoka, to powinni przyznawać automatycznie niższe odszkodowanie niż w przypadku racjonalnego kwotowo pozwu.

 31. Z jednej strony nawet wpierdol od Khabiba nie bolał Rudego tak bardzo jak może go zaboleć uderzenie po portfelu ale z drugiej strony.

  Chiesa to zwykła cipa…myśli że się ustawi tym procesem.

  Ten tekst o działalności przestępczej brzmi jak prawnicze pierdolenie którym pewnie jest.

  O czym Ty chłopcze pierdolisz? Jaka cipa? Wyczuł pieniądź to będzie robił wszystko, żeby zarobić. Cipą jedynie jest Rudy, który z kolegami pod kamery potrafi wybijać szyby a w walce zesrany "It's only byznes",

 32. co za jebany frajer z tego chiesy, dostał kawałkiem szyby a teraz domaga się 50 milionów zielonych w życiu tyle nie dostanie, prawnicy conora na to nie pozwolą.

  A gdybys Ty dostał kawałkiem szyby??

 33. co za jebany frajer z tego chiesy, dostał kawałkiem szyby a teraz domaga się 50 milionów zielonych w życiu tyle nie dostanie, prawnicy conora na to nie pozwolą.

  Nie tylko inteligentne i rozsądne zagranie ze strony Chiesy, ale i moralnie uzasadnione. Hipotetyczny scenariusz: odłamek szkła uszkadza oko, trwały uszczerbek na zdrowiu, zawodnik nie może walczyć, nie może zarabiać. Wycena szkody jak najbardziej zasadna. Z prztyczkiem w nos co prawda, ale Rudemu się należało.

 34. Typowy bitch move. Zachowanie niegodne mężczyzny. Karolina miała największe jaja z całego autobusu. Rudy mógł wnieść pozew na tych co go po walce zaatakowali dla samego funu, żeby ich udupić, ale tego nie zrobił. Artem mógł wnieść na Khabiba, ale tego nie zrobił. A Chiesa to dziwka, która sama postanowiła uznać dostanie szkłem przez łeb za swoje największe życiowe osiągnięcie. Helwani dobrze go określił jako frajera roku i Cerrone też dobrze zrobił, że mu napluł na włosy.

 35. Zachowanie niegodne mężczyzny

  Jak czytam takie stwierdzenia, to zawsze mam :waldeklaugh:.  Za samców alfa uważają się również i kibole(nie mylić z kibicami), przecież mają własny kodeks. XXI wiek, wielki skok nauki i ogólne podniesienie poziomu zamożności dużej części społeczeństwa, a niektórzy widać jeszcze z jaskini nie wyszli. Ale kto wie, może sądy amerykańskie wezmą to pod uwagę, że zachował się niezbyt męsko. Powiedziałbym, że kolejne troll konto kaczki, bo w sumie jeszcze w sebixa się nie bawił. 😆

 36. Zachowanie niegodne mężczyzny XDDD

  Ja pierdole, prawilne Cohones. XD

  Chiesa dobrze robi- oby wyciągnął jak najwięcej kasy. Conor chciał zgrywać gangstera to niech teraz ponosi konsekwencje.

  A wszystkie prawilne mordy niech zamkną dupę i wracaj do jaskiń albo na stadiony do swoich autorytetów zwierzaków.

 37. Jak czytam takie stwierdzenia, to zawsze mam :waldeklaugh:.  Za samców alfa uważają się również i kibole(nie mylić z kibicami), przecież mają własny kodeks. XXI wiek, wielki skok nauki i ogólne podniesienie poziomu zamożności dużej części społeczeństwa, a niektórzy widać jeszcze z jaskini nie wyszli. Ale kto wie, może sądy amerykańskie wezmą to pod uwagę, że zachował się niezbyt męsko. Powiedziałbym, że kolejne troll konto kaczki, bo w sumie jeszcze w sebixa się nie bawił. 😆

  Wielki skok nauki i ogólne podniesienie poziomu zamożności bierze się z dokonań, Walduś przygłupie. Z pracy ludzkich rąk i umysłów. Jest to cnotą, starożytni Grecy utożsamiali to często z arete, Walduś przygłupie. Robienie z siebie ofiary innego mężczyzny tylko po to, żeby wysępić (nie mylić z zarobić) pieniądze to nie praca i nie dokonanie. To wstyd. Nie wyczuło tego twoje psie powonienie, Walduś przygłupie.

 38. Wielki skok nauki i ogólne podniesienie poziomu zamożności bierze się z dokonań, Walduś przygłupie. Z pracy ludzkich rąk i umysłów. Jest to cnotą, starożytni Grecy utożsamiali to często z arete, Walduś przygłupie. Robienie z siebie ofiary innego mężczyzny tylko po to, żeby wysępić (nie mylić z zarobić) pieniądze to nie praca i nie dokonanie. To wstyd. Nie wyczuło tego twoje psie powonienie, Walduś przygłupie.

  Wysępić? Kretynie, ale Ty wiesz, że przez  występek Conora Chiesa nie mógł zawalczyć na UFC 223 i zablokowało to rozwój jego kariery?

  Wstyd to jest bycie prawilniakiem i walenie tekstów, że walka o swoje to zachowanie niegodne mężczyzny.

 39. Wielki skok nauki i ogólne podniesienie poziomu zamożności bierze się z dokonań, Walduś przygłupie. Z pracy ludzkich rąk i umysłów. Jest to cnotą, starożytni Grecy utożsamiali to często z arete, Walduś przygłupie. Robienie z siebie ofiary innego mężczyzny tylko po to, żeby wysępić (nie mylić z zarobić) pieniądze to nie praca i nie dokonanie. To wstyd. Nie wyczuło tego twoje psie powonienie, Walduś przygłupie.

  Czyli typowy seba, tak jak myślałem. To już mniej uwłaczające jest być troll kontem kaczki, serio. 😆

 40. Wysępić? Kretynie, ale Ty wiesz, że przez  występek Conora Chiesa nie mógł zawalczyć na UFC 223 i zablokowało to rozwój jego kariery?

  Wstyd to jest bycie prawilniakiem i walenie tekstów, że walka o swoje to zachowanie niegodne mężczyzny.

  Ludzie o małych rozumkach trzymają w nich swoje małe szufladki. Wkładają do nich wszystko i wszystkich, jak tylko spotykają na swojej drodze jakieś zjawisko bądź rzecz, które są za trudne do przeprocesowania dla tych małych rozumków.

  Stąd powstają potem takie wykwity ropne, oskarżenia o prawilniactwo, jakieś mdłe pierdolenie o kibolach i inne bzdury, brzydko pachnące twory małych rozumków.

  Wszedłeś do gry dla twardych mężczyzn, graj jak mężczyzna. Nie kajaj się, nie uginaj karku, nie rób z siebie płaczliwej cipy przed społeczeństwem, wyceniając swoje krzywdy na 50 mln, bo się skaleczyłeś szybą. Bądź jak Karolina. Nie bądź jak Chiesa. W naturze są i lwy i hieny. Każdy gra swoją rolę. Grajcie i wy.

  Mali chłopcy chodzą po drzewach, czasem spadną, się połamią. Żyją dalej i nie płaczą. Paulo Coelho.

 41. Ludzie o małych rozumkach trzymają w nich swoje małe szufladki. Wkładają do nich wszystko i wszystkich, jak tylko spotykają na swojej drodze jakieś zjawisko bądź rzecz, które są za trudne do przeprocesowania dla tych małych rozumków.

  Stąd powstają potem takie wykwity ropne, oskarżenia o prawilniactwo, jakieś mdłe pierdolenie o kibolach i inne bzdury, brzydko pachnące twory małych rozumków.

  Wszedłeś do gry dla twardych mężczyzn, graj jak mężczyzna. Nie kajaj się, nie uginaj karku, nie rób z siebie płaczliwej cipy przed społeczeństwem, wyceniając swoje krzywdy na 50 mln, bo się skaleczyłeś szybą. Bądź jak Karolina. Nie bądź jak Chiesa. W naturze są i lwy i hieny. Każdy gra swoją rolę. Grajcie i wy.

  Mali chłopcy chodzą po drzewach, czasem spadną, się połamią. Żyją dalej i nie płaczą. Paulo Coelho.

  Jaki Ty jesteś tępy. Z tego co wiem to Chiesa jest SPORTOWCEM.

  MMA to chyba nie jest walka z użyciem broni, atakami na autobusy itd. Już nie mówiąc o tym, że on w żadną grę z Conorem nie wchodził.

  Bo się skaleczył szybą?

  SIĘ?

  Ty jesteś taki głupi czy udajesz?

  No tak, Conor jest Lwem, bo razem z ekipą zaatakował autobus. Prawdziwy król dżungli.

  A raczej król dla takich troglodytów jak Ty.

 42. Ludzie o małych rozumkach trzymają w nich swoje małe szufladki. Wkładają do nich wszystko i wszystkich, jak tylko spotykają na swojej drodze jakieś zjawisko bądź rzecz, które są za trudne do przeprocesowania dla tych małych rozumków.

  Stąd powstają potem takie wykwity ropne, oskarżenia o prawilniactwo, jakieś mdłe pierdolenie o kibolach i inne bzdury, brzydko pachnące twory małych rozumków.

  Wszedłeś do gry dla twardych mężczyzn, graj jak mężczyzna. Nie kajaj się, nie uginaj karku, nie rób z siebie płaczliwej cipy przed społeczeństwem, wyceniając swoje krzywdy na 50 mln, bo się skaleczyłeś szybą. Bądź jak Karolina. Nie bądź jak Chiesa. W naturze są i lwy i hieny. Każdy gra swoją rolę. Grajcie i wy.

  Mali chłopcy chodzą po drzewach, czasem spadną, się połamią. Żyją dalej i nie płaczą. Paulo Coelho.

  :juanlaugh:

 43. Najlepiej sprzedającą się whisky świata jest czerwony Johnnie Walker czyli ta sama tania półka co Proper No. 12.

  Serio? Ja rozumiem że marketing ale każdy chyba próbuje raz i szuka czegoś innego w tej cenie

 44. Jaki Ty jesteś tępy. Z tego co wiem to Chiesa jest SPORTOWCEM.

  MMA to chyba nie jest walka z użyciem broni, atakami na autobusy itd. Już nie mówiąc o tym, że on w żadną grę z Conorem nie wchodził.

  Bo się skaleczył szybą?

  SIĘ?

  Ty jesteś taki głupi czy udajesz?

  No tak, Conor jest Lwem, bo razem z ekipą zaatakował autobus. Prawdziwy król dżungli.

  A raczej król dla takich troglodytów jak Ty.

  Typowego seby nie przegadasz, choćbyś na głowie stanął. A seba odwołujący się do antycznego dziedzictwa, to jeszcze grubsza sprawa.:lol: Korzystając z  okazji: wesołych świąt wszystkim.

 45. Jak czytam takie stwierdzenia, to zawsze mam :waldeklaugh:.  Za samców alfa uważają się również i kibole(nie mylić z kibicami), przecież mają własny kodeks. XXI wiek, wielki skok nauki i ogólne podniesienie poziomu zamożności dużej części społeczeństwa, a niektórzy widać jeszcze z jaskini nie wyszli. Ale kto wie, może sądy amerykańskie wezmą to pod uwagę, że zachował się niezbyt męsko. Powiedziałbym, że kolejne troll konto kaczki, bo w sumie jeszcze w sebixa się nie bawił. 😆

  Z mentalności gimnazjalisty walczącego o pozycję w hierarchii dominacyjnej można wyrastać bardzo długo. Kontakt z rzeczywistością człowiek łapie jak zakłada rodzinę, trzeba więc przymykać oko na takie androny 😉

 46. Wysępić? Kretynie, ale Ty wiesz, że przez  występek Conora Chiesa nie mógł zawalczyć na UFC 223 i zablokowało to rozwój jego kariery?

  Wstyd to jest bycie prawilniakiem i walenie tekstów, że walka o swoje to zachowanie niegodne mężczyzny.

  Ci wszyscy "prawilniacy" to typowe zjeby od rudolfa co swojemu królowi na rozkaz nastawiliby się od tylca i czekali co ich krul zaraz z nimi zrobi.

 47. Ci wszyscy "prawilniacy" to typowe zjeby od rudolfa co swojemu królowi na rozkaz nastawiliby się od tylca i czekali co ich krul zaraz z nimi zrobi.

  Nawet mi się już Conor przejadł.

  Artem go przerósł :beczka:

 48. no wreszcie juz myslalem ze ich lysy zablokowal. Ktokolwiek krytykuje ten proces jest obludnikiem, rudy i lysy ida po kase kosztem zawodnikow i kazde kurestwo tlumacza biznesem, to i poszkodowani maja prawo lapac okazje. Rudy z glodu nie umrze a to co odwalil wymaga by kara byla dotkliwa trzymam kciuki by go wygolili pokolei do maximum.

 49. no wreszcie juz myslalem ze ich lysy zablokowal. Ktokolwiek krytykuje ten proces jest obludnikiem, rudy i lysy ida po kase kosztem zawodnikow i kazde kurestwo tlumacza biznesem, to i poszkodowani maja prawo lapac okazje. Rudy z glodu nie umrze a to co odwalil wymaga by kara byla dotkliwa trzymam kciuki by go wygolili pokolei do maximum.

 50. Wiadomo że chiesa stracił i może się sądzić. Ale ten pozew to jakaś komedia. Teraz nagle ma traume przez jazda autobusem a tak kocha autobusy że po dziś dzień w jego pokoju u rodziców stoją resorki ulubionych autobusikow xd

 51. Ten podział na fanów i antyfanów Conora mnie rozpierdala. Wystarczy wiedzieć czy ktoś mu kibicuje czy nie i już wszystko wiedzą o człowieku. Normalnie jak w polityce 😆

  Leczcie się 😆

 52. Ten podział na fanów i antyfanów Conora mnie rozpierdala. Wystarczy wiedzieć czy ktoś mu kibicuje czy nie i już wszystko wiedzą o człowieku. Normalnie jak w polityce 😆

  Leczcie się 😆

  Ja tam za Rudym nigdy nie przepadałem i niejedną szpileczkę już w komentarzach o Nim wbiłem (chociaż od kiedy zaklepał walkę z Khabibem, to inaczej trochę na to patrzę), ale co ciekawe- większość która Mu kibicuje, to pozytywne mordy (grubas, tinc,panpan,gaara,masta i w chuj, których nie wymieniłem).

  Faktem jest, że największe dyskusje są w tematach o Rudym.

 53. Ja tam za Rudym nigdy nie przepadałem i niejedną szpileczkę już w komentarzach o Nim wbiłem (chociaż od kiedy zaklepał walkę z Khabibem, to inaczej trochę na to patrzę), ale co ciekawe- większość która Mu kibicuje, to pozytywne mordy (grubas, tinc,panpan,gaara,masta i w chuj, których nie wymieniłem).

  Faktem jest, że największe dyskusje są w tematach o Rudym.

  Każdy ma prawo po nim jechać jak go nie lubi i na odwrót ale jak czasem widze teksty typu: "Wina fanów Conora…" czy coś w tym stylu to ręce opadają 😆 W ich głowach świat musi być czarno-biały bez kitu. Jesteś z nami to ok a jak nie jesteś to wróg 😆

 54. Każdy ma prawo po nim jechać jak go nie lubi i na odwrót ale jak czasem widze teksty typu: "Wina fanów Conora…" czy coś w tym stylu to ręce opadają 😆 W ich głowach świat musi być czarno-biały bez kitu. Jesteś z nami to ok a jak nie jesteś to wróg 😆

 55. Stawiam ze koles przejebie jeszcze 1 walke i Lysy go wyjebie na kopach. Cos tam pewnie wyrwie od Conora ale raz ze sprawa moze sie ciagnac latami a 2 pozniej wyladuje w jakies gownianej organizacji typu De la huja i bedzie sie bil za drobne. Oby chuja wywalczyl tego mu szczerze zycze!

 56. Złożyć pozew zawsze można, tylko co dalej?

  A Mamajunas chyba tylko czeka  aż ją UFC pasa pozbawi, wtedy będzie pozew o miliony,że zrujnował karierę itd.

  W sumie takie prawilne kombinowanie, ale niech nie liczą na sympatię fanów.

 57. co za jebany frajer z tego chiesy, dostał kawałkiem szyby a teraz domaga się 50 milionów zielonych w życiu tyle nie dostanie, prawnicy conora na to nie pozwolą.

  I sami wezmá dwa razy tyle. :jjsmile:

 58. że walka o swoje

  To straszne, że moda na bycie pizdami dociera już do polski. Niedługo chłopcy będą się domagać połowy majątku żony w sprawach rozwodowych.

  Chiesa ma zero honoru. Tak samo wszyscy płaczący tutaj, że powinien od McGregora domagać się hajsu.

  Namajunas ma większa jaja niż Chiesa. Do dzisiaj ma PTSD, a jakoś pozwu nie wniosła.

 59. To straszne, że moda na bycie pizdami dociera już do polski. Niedługo chłopcy będą się domagać połowy majątku żony w sprawach rozwodowych.

  Chiesa ma zero honoru. Tak samo wszyscy płaczący tutaj, że powinien od McGregora domagać się hajsu.

  Namajunas ma większa jaja niż Chiesa. Do dzisiaj ma PTSD, a jakoś pozwu nie wniosła.

  :damjan:

 60. Wielki skok nauki i ogólne podniesienie poziomu zamożności bierze się z dokonań, Walduś przygłupie. Z pracy ludzkich rąk i umysłów. Jest to cnotą, starożytni Grecy utożsamiali to często z arete, Walduś przygłupie. Robienie z siebie ofiary innego mężczyzny tylko po to, żeby wysępić (nie mylić z zarobić) pieniądze to nie praca i nie dokonanie. To wstyd. Nie wyczuło tego twoje psie powonienie, Walduś przygłupie.

  nie przejmuj się, mi tam się podoba ten post.

  A @Pyrrus89 to przecież jest ograniczona ameba bez żadnych argumentów.

 61. Najlepiej sprzedającą się whisky świata jest czerwony Johnnie Walker czyli ta sama tania półka co Proper No. 12.

  Daj spokój, ruda jakaś torfówka, na myszach pędzona…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.