Menadżer Khabiba Nurmagomedova nie ma zamiaru odpuścić Conorowi McGregorowi. Ali Abdelaziz, który brał udział w wymianach słownych pomiędzy zawodnikami przed UFC 229 tym razem odniósł się do analizy pojedynku w wykonaniu Irlandczyka.

Przede wszystkim chcę zaznaczyć, że mistrz Khabib Nurmagomedov jest zbyt zajęty swoim życiem oraz rodziną i nie bardzo obchodzi go co ktokolwiek mówi, ale to jest moja odpowiedź dla tego biednej duszyczki oraz jego słabego teamu i ich wymówek.

  1. Kiedy facet trzyma Cię wbrew Twojej woli i słyszy jak ciężko oddychasz nie mając żadnej nadziei, jak w takim momencie możesz wygrywać? Jeśli byłaby to walka na ulicy, byłbyś skończony. Zostałeś zdominowany w wymianach grapplerskich jak małe dziecko.
  2. Druga runda – zapaśnik/grappler był od Ciebie lepszy w stójce, po czym trafił Cię K-Bombą i posłał Cię na deski. Potem zostałeś obalony i jeszcze raz przyjąłeś wiele mocnych ciosów z gardy. Miażdżył Cię na oczach Twojej rodziny oraz ekipy.
  3. Khabib bił się z Tobą w stójce przez całą rundę żeby pokazać, że jesteś uciekinierem. Jeśli kogoś nie znokautujesz, poddajesz się tak jak pokazałeś to 5 razy w swojej karierze. Potem wspominasz, że to tylko biznes i wywieszasz białą flagę w środku bitwy.
  4. 4 runda – Bóg podarował Khabibowi miłosierdzie, po czym on pokazał, że jesteś maszyną do klepania. To nawet nie było duszenie tylko neck crank. Poprawna technika to 2 na 1, trzeba próbować zdjąć rękę przeciwnika i bronić się przed poddaniem. Ty położyłeś obie ręce na macie i tylko czekałeś na to żeby odklepać.

To zawstydzające. Jeśli pokonałbyś Khabiba to wszystko byłoby OK, nie miałbyś żadnych wymówek. Nie dostaniesz rewanżu, bo nie zarobisz dla nas 100 milionów dolarów.. Otwórz sklep monopolowy i skup się na sprzedaży alkoholu, szczególnie po tym wszystkim co pier*oliłeś. Po prostu zamknij ryj i idź dalej.

View this post on Instagram

First of all the champion @khabib_nurmagomedov is too busy enjoying his life and his family and does not give a shit what anyone says but this is my response to this weak soul, him and his sorry ass team already making some stupid ass excuses. 1) When a man gets held against his will and listens to you gasp for air, hopeless on your back how do you win a fight? If this was a street fight you’d be done. You got out grappled and out wrestled, looking like a little child. 2) Second round – the wrestler/grappler out struck you and hit you with a K Bomb and put you on your ass, taken down and hit with missile strikes from the guard and getting smashed in front of your whole family & crew. 3) Khabib stood the whole round with you to make a point that you’re a front runner. If you can knock someone else you give up like you did 5 times in your fighting career. THEN YOU MENTIONED THIS IS ONLY BUSINESS YOU PUT YOUR WHITE FLAG IN THE MIDDLE OF BATTLE 4th round – God put mercy in Khabibs heart and decided to show the world you’re a tap machine and put on a neck crank that wasn’t even a choke. The proper technique is 2 on 1 try to peel the arm and defend the neck crank. You put your two hands on the ground and your hand only came up when you were ready to tap. It’s embarrassing, if you would have beat Khabib. It would have been fair and square you win w no excuses. Now If you can’t make us 100m we know you can’t go fight somebody else because your ass is not getting a rematch. Go open a liquor store and focus on selling alcohol especially after all the shit you talked. Just stfu and move on. @ufc #100mill

A post shared by Ali (@aliabdelaziz000) on

Warto wspomnieć, że przed walką McGregor zaczepiał nie tylko Nurmagomedova, ale i jego całe otoczenie. Irlandczyk atakował Aliego Abdelaziza wypominając mu jego przeszłość, która otoczona jest tajemnicą. TUTAJ możecie przeczytać jakie informacje na temat menadżera Rosjanina Conor postanowił wykorzystać w atakach słownych przed pojedynkiem obu panów. Prezydent UFC wypowiedział się już na temat potencjalnego rewanżu zawodników. McGregor nie otrzyma od razu szansy zrewanżowania się za przegraną Khabibowi. Rosjanin powinien zmierzyć się z Tonym Fergusonem. Możliwe, że następnym rywalem Irlandczyka może być Nate Diaz, który na UFC 230 miał zmierzyć się z Dustinem Poirierem, nie wiadomo jednak jakie plany ma organizacja.

2 KOMENTARZE

  1. Hebanowy dobrze cisnie po rudej pizdzie za te wszystkie cyrki i pajacowanie – slusznie, bo z kurwami sie jedzie, lol.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.