Już tylko 6 dni zostało do największej pod względem medialnym walki bokserskiej tego roku. 26 sierpnia Conor McGregor zmierzy się z niekwestionowanym dominatorem ringu, Floydem Mayweatherem Jr. Debiutujący w zawodowym boksie The Notorious One w wywiadzie dla TheMacLife.com wyznał, że niemożliwym jest, aby Floyd był w stanie przygotować się na takiego zawodnika jak on.

Który zawodnik mieszanych sztuk walki jest jak ja? Bruce Lee musiałby zmartwychwstać, aby pomóc mu w przygotowaniach na kogoś takiego jak ja. Tylko on mógłby naśladować mnie podczas sparingów. Jestem wyjątkowy, nikt nie porusza się w ten sposób. Nie jestem jak jakiś bokser. Jestem w innej kategorii niż wszyscy i udowodnię to 26 sierpnia.

Cały wywiad obejrzeć możecie poniżej:

2 KOMENTARZE

  1. Pod względem medialnym, Floyd V. Conor zjada wszystkie inne walki medialnie w tym roku i to oczywiste. Ale Canelo v. Gienek to walka na szczycie p4p i tu chodzi o sport.

  2. Jedyną, powtarzam JEDYNĄ nieoczywistą kwestią w tym przedsięwzięciu jest to czy Money zdecyduje się sprzedać swój nieskazitelny rekord czy nie. Tylko od tego zależy wynik walki. Zauważcie ze Conor nie walczy choćby właśnie z Canelo czy Golovkinem bo oni maja do stracenia więcej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.