Poniżej słynny zapis wideo z treningu młodego Khabiba Nurmagomedova z niedźwiadkiem (jeśli jeszcze ktoś nie widział):

Khabib Nurmagomedov znany jest ze swoich nieprzeciętnych zapasów. Mistrz wagi lekkiej UFC dzięki tej właśnie broni zdemolował większość rywali w swojej dotychczasowej karierze. Czy to przeraża jego najbliższego oponenta?

Absolutnie. Conor McGregor w rozmowie z Conanem O’Brienem odniósł się do nietypowych metod treningowych Dagestańczyka z udziałem zwierząt:

Mógł ćwiczyć zapasy z niedźwiedziami, ale nigdy nie robił tego z irlandzkim gorylem. I właśnie z tym będzie musiał się zmierzyć w najbliższą sobotę.

Popularny Irlandczyk wskazał słabe strony najbliższego rywala:

Mam wiele, wiele narzędzi, by rozbroić wszelkie atuty przeciwników, a on jest po prostu kolejnym oponentem z konkretnym stylem walki. Widzę, że jest wolny i niezdarny w stójce. Jego stójka jest mocno przeciętna i zamierzam to obnażyć w najbliższą sobotę.

UFC 229: Khabib vs. McGregor odbędzie się 6 października w Las Vegas.

13 KOMENTARZE

  1. Jakie słabe te zejścia po jedną nogę niedźwiadka. Miś go robił jak chciał mimo, że był na łańcuchu. :beczka:

  2. Grzechu ty  goryla to żeś jedynie widział w zoo jak mieliście spotkanie integracyjne w robocie co żeś wygrał w konkurencji Hydraulik roku czyli kto najszybciej przetka kibla. Pan żeś jest dupa nie goryl.

  3. Mógł ćwiczyć zapasy z niedźwiedziami, ale nigdy nie robił tego z irlandzkim gorylem.

    Co za idiota :waldeklaugh: Jedyne w czym przypomina małpę, to sposób w jaki się buja i figle, które lubi wyczyniać.

  4. Ciekawe, że nikogo nie dziwi, że Khabib za dzieciaka trenował z niedźwiedziem tylko wszyscy skupili się na Conorze czy jest tym gorylem czy nie :damjan:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.