Jak poinformowało wczoraj FloCombat.com, kategoria musza mężczyzn w UFC przestanie istnieć. Wiadomości te potwierdziło kilku zawodników, którzy otrzymali zwolnienia z organizacji. Conor McGregor, były mistrz dwóch kategorii wagowych, na swój sposób postanowił stanąć w obronie dywizji do 56 kilogramów. Irlandczyk na swoim profilu na Twitterze nawołuje do prezydenta ONE Championship, Chatri Sityodtonga, aby ten przejął całą dywizję muszą.

Musisz teraz wziąć do siebie wszystkich zawodników kategorii muszej, którzy zostali zwolnieni, Chatri. Mówisz zawsze o szacunku w MMA, ale Twoje działania pozbawiły ponad połowę dywizji szansy zarabiania pieniędzy dla ich rodzin. Pokaż szacunek. Podpisz kontrakty z całą dywizją.

Nie tak dawno ONE Championship podpisało kontrakty z m.in. Demetriousem Johnsonem oraz Eddiem Alvarezem. Irlandczyk zapewne wypomina tu angaż Mighty Mouse’a, który przez długi czas był mistrzem dywizji do 56 kilogramów. Jego odejście z pewnością było sporym ciosem dla całej kategorii wagowej.

36 KOMENTARZE

 1. Widocznie nie zasługiwali. Zawsze mogą spróbować sił w koguciej. Mysza swoimi umiejętnościami jednak sprawił, że trzymali tą i tak bezsensowną kategorię. Conorowi widocznie zostały się zasiłkowe zwyczaje w stylu "dej kase". Nie ma "daj" trzeba se zasłużyć

 2. W sumie One powinno zakontraktowac wszystkich i powiedziec z gory, ze po 1 porazce lub nudnej walce wylatuja. Ale bylby ogien.

 3. Mówisz zawsze o szacunku w MMA, ale Twoje działania pozbawiły ponad połowę dywizji szansy zarabiania pieniędzy dla ich rodzin.

  Jakie działania? Co ma One do dywizji muszej UFC? No bo chyba nie to, że jeden zawodnik który przeszedł do innej organizacji był powodem zamknięcia całej dywizji.  :korwinwhat:

  Co ta pijaczyna pierdoli za głupoty?

 4. Znowu się pewnie naćpał jakiegoś świństwa ten rudy alkoholik i znowu nie wie co mówi,krul tłitera,original gangsta ,its only business

 5. Jakie działania? Co ma One do dywizji muszej UFC? No bo chyba nie to, że jeden zawodnik który przeszedł do innej organizacji był powodem zamknięcia całej dywizji.  :korwinwhat:

  Co ta pijaczyna pierdoli za głupoty?

  Tez nie wiem jakim niby cudem kitajec z one jest winny zamkniecia muszej

 6. Wielki człowiek, ktory nie jest obojętny wobec ludzkiej krzywdy! :arielcry:

  SANTO SUBITO! SANTO SUBITO!

 7. Conor

  Dokładnie jak j00r stwierdził, Conor pierdoli głupoty

  Mysza przeszła do ONE bo wiedział ze dywizja idzie do likwidacji a że nie chciał iść w górę to przeszedł, a Conor teraz za obrońcę zwolnionych robi…

 8. Mentalność Rakesha. Daj , wiem że nie zasłużyłem, ale nawet Ci którzy nie zasługują, zasługują na to by mieć.

 9. Mentalność Rakesha. Daj , wiem że nie zasłużyłem, ale nawet Ci którzy nie zasługują, zasługują na to by mieć.

  Ale z drugiej strony nie zasłużyli na takie traktowanie, wyjebke z dnia na dzień.

 10. Mentalność Rakesha. Daj , wiem że nie zasłużyłem, ale nawet Ci którzy nie zasługują, zasługują na to by mieć.

  Ale z drugiej strony nie zasłużyli na takie traktowanie, wyjebke z dnia na dzień.

  Masz rację, Halibut.

 11. Może to tworzenie teorii spiskowej, ale myślę, że UFC mogło powiedzieć Myszy wcześniej, że musza jest do likwidacji, ale mają dla niego deal. W ten sposób Johnson:

  1. Odszedł z twarzą

  2. Dał UFC Askrena

  Wydaje mi się, że gdyby One wiedziało wcześniej, że UFC likwiduje muchy, to by nie płacili Askrenem za DJa. Mogliby poczekać aż UFC da wybór flyweightom:

  przejście wyżej lub zwolnienie i wówczas powalczyć o Mighty Mouse’a.

 12. Po prostu połowa tych karakanów nadaje się do tarcia chrzanu. Ten, kto jest dobry i tak sobie poradzi, spokojna twoja ruda rozczochrana.

 13. McGregor mówi o tym że za parę groszy więcej (parę baniek papy) UFC chciało sprzedać całą diwizie karzełków  ale ONE się zesrało że oni nie są zainteresowani a tak naprawdę wiedzieli iż za chwile sami złożą oferty już bez udziału osób trzecich

 14. Wielki człowiek, ktory nie jest obojętny wobec ludzkiej krzywdy! :arielcry:

  SANTO SUBITO! SANTO SUBITO!

  SANTO BENEFITO!

 15. Twoje działania pozbawiły ponad połowę dywizji szansy zarabiania pieniędzy dla ich rodzin. Pokaż szacunek.

  Powiedział gość, który na dwa lata zablokował dwie dywizje

 16. Mogliby wziąć wszystkich i zestawić turniej, przegrany z każdej walki odpada z organizacji 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.