Dużo mówi się o wsparciu jakie ma Conor McGregor przed walką z Floydem Mayweatherem Jr. od byłego mistrza, Pauliego Malignaggiego. Bokser przybył do Las Vegas, aby dać kilka wskazówek Irlandczykowi oraz jako sparingpartner. W rozmowie z Brendanem Schaubem w Big Brown Breakdown Paulie ocenił mityczną siłę ciosu The Notoriousa.

Conor nie jest słabym uderzaczem. Ludzie bardzo chcą żebym wychwalał jego siłę ciosu i lewą rękę. Jak Cię trafi – odczujesz to, przecież jest dorosłym mężczyzną.

Powiedziałbym, że jego siła ciosu jest powyżej średniej. Odczuwałem ją przy dużych rękawicach. Przy mniejszych na pewno jego uderzenia zrobią wrażenie. Nie jest to coś specjalnego, nad czym bym się zachwycał, to bardzo rzadkie. Sparowałem w moim życiu tysiąc rund, zapewne z ponad setką osób. Tylko kilku z nich miało właśnie to coś.

Posłuchaj, Conor nie ma takiej mocy, ale ma na tyle silne uderzenie, że przy małych rękawicach na pewno będzie nokautował jeszcze wielu przeciwników. Kluczem będzie czyste trafienie. Jeśli będzie potrafił to zrobić, z pewnością sprawi kłopoty swoim rywalom. W walce z Floydem kluczowym będzie złapanie Mayweathera.

Walka McGregora z Mayweatherem Jr. odbędzie się 26 sierpnia.

1 KOMENTARZ

  1. Biedak, nawet nie zdaje sobie sprawy, że Conor zabrał mu kilka lat życia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.