Khabib Nurmagomedov, mistrz kategorii lekkiej UFC oraz jeden z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe, zareagował na zakończenie sprawy sądowej swojego potencjalnego rywala, Conora McGregora. Rosjanin napisał krótkie oświadczenie w wiadomości do jednego z dziennikarzy MMAjunkie.com.

Cieszę się, że nie będzie szedł do więzienia, bo wtedy nie mógłbym ukarać go za to co zrobił. Teraz musi wziąć swoją irlandzką ekipę do Madison Square Garden w listopadzie i wtedy zakończymy też naszą sprawę.

Jak widać Nurmagomedov sugeruje, iż zawalczy z McGregorem na gali UFC 230 w Nowym Jorku. Menadżer Irlandczyka w wywiadzie z ESPN zaraz po zakończeniu sprawy sądowej stwierdził, iż The Notorious One bez problemu będzie mógł wystąpić na tym wydarzeniu, lecz na ten moment muszą oni skupić się na negocjacjach z UFC. Dopiero po ostatecznym dogadaniu umowy rozpoczną się rozmowy na temat potencjalnej daty powrotu McGregora do oktagonu.

2 KOMENTARZE

  1. Oby doszło do tej walki!!! Khabib jak nikt mógłby dotkliwie ukarać rudego zasrańca, o ile nie bawiłby się tyle w stójce co w swojej ostatniej walce z Iaquintą bowiem tam momentami nie wyglądał za dobrze.

  2. Pierwszy raz liczę na śmierć w oktagonie, a po niej drgawki i ruda sraczka wypływająca z nogawki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.