Jorge Masvidal chce walczyć z Conorem McGregorem, ale nie ma on zamiaru wyzywać Irlandczyka w mediach. Wręcz przeciwnie, Gamebred w wywiadzie z TMZ Sports wychwalał The Notoriosa oraz jego podejście do walk w MMA.

Zacznę od tego – niezależnie czy Conor weźmie tę walkę czy nie, bo ludzie wygadują różne głupoty na mój temat i tego co mówię – mam do powiedzenia tylko dobre rzeczy o McGregorze. Zrobił sporo dobrego dla tego sportu, zarobił już spore pieniądze. Jeśli uważa, że nie opłaca mu się wracać do klatki, ja będę pierwszym, który go za to pochwali. Rób swoje bracie. Walcz o takie zarobki na jakie zasługujesz. Zawsze kibicuję swoim braciom i siostrom z MMA. Jeżeli on czuje, że powinien dostać więcej za taką walkę to ja nie będę wyzywał go od c*p.

Po drugie, jeśli McGregor chce walczyć z kimś, kto wda się z nim w bójkę, nie szukaj dalej bracie… Nie flirtujmy ze sobą. Ja mam teraz za sobą rzeszę fanów, bo odcinam ludzi od zmysłów. Ty masz za sobą ogromną grupę widzów, bo robisz to samo. Zróbmy to. Nie musimy flirtować jak licealiści. Jeśli mamy się bić, bijmy się. Jeśli nie, NASTĘPNY!

Zaufajcie mi, ja też potrafię gadać i dyskutować. Dorastałem w Miami. Wszyscy wiedzą, że mam cięty język, ale nie płacą mi za to więc nie flirtuję z innymi facetami w Internecie. Po prostu wejdźmy do klatki i walczmy. Na to podpisuję kontrakt. Conor chce walczyć, ja chcę walczyć, wtedy to się odbędzie. Jeśli nie, nie będę go prowokował. Gość jest je*anym gangsterem. Zrobił swoje. Chce więcej pieniędzy, a oni nie chcą ich mu dać, jak miałbym go winić? Nigdy nie powiedziałbym, że jest dzi*ką, bo nie bierze walki. Chce zarabiać tyle, na ile zasługuje. Jestem w podobnym miejscu. Chcę dostać więcej niż miałem.

Ja walczyłem kiedyś w lekkiej, Conor w piórkowej. jestem naturalnym półśrednim, Conor prawdopodobnie naturalnym lekkim. Ja jestem mały jak na 170 funtów, Conor jest sporym lekkim. Nie byłoby sporej różnicy między nami jeśli chodzi o warunki fizyczne. Prawdopodobnie była większa różnica między mną a Tillem niż mną a Conorem.

Jeżeli McGregor chce tej walki, jestem tutaj. Walka byłaby bardzo widowiskowa, ja bym oczywiście wygrał, to dla mnie fakt. Nieważne co by się działo, to ja byłbym zwycięzcą. Jeśli Conor zaakceptuje ten pojedynek, na pewno będzie bardziej zmotywowany. Nie będę walczył z nim na punkty, wejdę tam i ustrzelę go, a potem się obudzi.

Chcesz tej walki? czekam. Zróbmy kur*a to. Jedziemy.

2 KOMENTARZE

  1. Jorge vs. Usman, Conor mial zawalczyc przeciez z Aldo i tego sie trzymajmy.

  2. Niby nie chce flirtować, poruszać tego tematu a jednak zapierdolił konkretną, pochwalną litanię do rudego…ehhh kurwa co za czasy….. 🙁

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.