W listopadzie ubiegłego roku Conor McGregor miał wdać się w bójkę w jednym z irlandzkich barów z 50-letnim mężczyzną, który skojarzony jest z kartelem narkotykowym. Po tym incydencie pojawiły się plotki o tym, iż Irlandczyk będzie zmuszony zapłacić gangowi 900 tysięcy euro, albo ci będą mścić się na McGregorze. Do całej akcji odniósł się dziś Floyd Mayweather, który wrzucił w Internet tweeta o treści „Dojebałem cię w 2017, a teraz oni ciebie dojebią w 2018. Rozpoczniesz nowy rok z hukiem!”, a jako ikonek użył: noża, młotka, kilofa, bomby i trumny.

McGregor szybko jednak odpowiedział pisząc, że to on jest kartelem.

Według informatorów International Business Times, za głowę Conor McGregora została wyznaczona całkiem niezła suma, a gang Kinahan, z którym rzekomo McGregor zadarł, ma już na swoim koncie nie jedno zabójstwo. Nie wiadomo jeszcze czemu Mayweather się nagle obudził ze sprawą, która zdarzyła się trzy miesiące temu.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Floyd gdyby gdzieś się pokazał bez tych jego małpek wykoksowanych oraz dużych czarnych grubasów to dzieci by mu ten plecak siana zabierały i goniły.

  2. Albo Rudemu na tweet'y odpisuje jakiś przedstawiciel gimbazy albo faktycznie pojebało go już do reszty….

  3. To co ? Może rewanż na zasadach MMA ? Moim zdaniem sensowny pomysł – po co bronić jakieś pasy. skoro znowu można kupę hajsu wciągnąć nosem ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.