Dana White, prezydent UFC, ma pomysł na kolejne starcia dla zarówno Conora McGregora jak i aktualnego mistrza, Khabiba Nurmagomedova. Po gali TUF 28 Finale White stwierdził, że jest zainteresowany pojedynkiem Irlandczyka z Dustinem Poirierem oraz z chęcią zobaczyłby wreszcie zestawienie Rosjanina z Tonym Fergusonem.

Walka, która ma teraz dla Conora sens to prawdopodobnie Poirier. Tony Ferguson dostałby wtedy walkę o pas mistrzowski, wygrani tych starć zmierzą się w następnej walce. Nie jestem jednak jeszcze pewien kiedy Conor mógłby wrócić – musimy uporać się ze sprawami Komisji Sportowej w Nevadzie.

Poirier z McGregorem już raz zmierzyli się w przeszłości. Był to jednak pojedynek w kategorii piórkowej. Wtedy lepszy okazał się Irlandczyk, który znokautował The Diamonda w 1. rundzie. Nurmagomedov z Fergusonem wiele razy w przeszłości mieli ze sobą zawalczyć w oktagonie UFC, lecz starcie to nigdy nie doszło do skutku.

2 KOMENTARZE

  1. Poirer to zestawienie łatwe dla każdego niestety. Gość jest naprawdę dobry ale z tymi trzema panami raczej nie będzie miał za wiele do powiedzenia. Pomyślcie na logikę czemu takie zestawienia chcą zrobić. Liczą , że Conor szybko i łatwo upora się z Dustinem a Khabib raczej pokona Ferga. I wszystko skłania się ku upragnionemu rewanżowi , który się śni po nocach chłopakowi Mcgregora czyli Conor vs Khabib 2.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.