Dana White nie jest chętny na zestawienie Jorge Masvidala z największą gwiazdą MMA, Conorem McGregorem. Prezydent UFC w rozmowie z TMZ Sports stwierdził on, że nie chciałby kolejnych występów Irlandczyka w kategorii półśredniej.

Zawalczy w tym roku albo na początku następnego. Zobaczymy co stanie się we wrześniu [przyp. red. UFC 242: Khabib vs. Poirier].

Prezydent UFC potwierdził, że nie otrzyma on wygranego starcia mistrzowskiego, ale wtedy będą mieli oni większą jasność w kategorii lekkiej UFC. Zapytany o potencjalne starcie McGregora z Masvidalem odpowiedział, że ten nie jest dla niego odpowiednim rywalem.

Masvidal jest za duży dla Conora… On nie powinien kiedykolwiek walczyć w kategorii półśredniej. Byłem naprawdę zły, że to robi. I to dwukrotnie. Ta dywizja wagowa po prostu nie jest dla niego.

Mamy sporo walk dla Masvidala w jego kategorii wagowej nie licząc nawet Conora. On jest za duży dla niego. Conor nie powinien tam walczyć. Ma jaja żeby to zrobić, ale to nie jest dla niego najlepsze.

Co ciekawe, agent Masvidala niedawno potwierdził, że są oni zainteresowani tylko dwoma pojedynkami – o pas mistrzowski z Kamaru Usmanem oraz właśnie z Conorem McGregorem. Wygląda na to, że została im już tylko jedna opcja.

1 KOMENTARZ

  1. Danka zrobi wszystko aby Conor po powrocie dostał kogoś kogo będzie miał pewność , że pokona. Myślę , że Masvidal jest to przejścia przez Knura ale za duże też ryzyko porażki także obstawiam kogoś znanego ale do pokonania.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.