Dana White nie jest chętny na zestawienie Jorge Masvidala z największą gwiazdą MMA, Conorem McGregorem. Prezydent UFC w rozmowie z TMZ Sports stwierdził on, że nie chciałby kolejnych występów Irlandczyka w kategorii półśredniej.

Zawalczy w tym roku albo na początku następnego. Zobaczymy co stanie się we wrześniu [przyp. red. UFC 242: Khabib vs. Poirier].

Prezydent UFC potwierdził, że nie otrzyma on wygranego starcia mistrzowskiego, ale wtedy będą mieli oni większą jasność w kategorii lekkiej UFC. Zapytany o potencjalne starcie McGregora z Masvidalem odpowiedział, że ten nie jest dla niego odpowiednim rywalem.

Masvidal jest za duży dla Conora… On nie powinien kiedykolwiek walczyć w kategorii półśredniej. Byłem naprawdę zły, że to robi. I to dwukrotnie. Ta dywizja wagowa po prostu nie jest dla niego.

Mamy sporo walk dla Masvidala w jego kategorii wagowej nie licząc nawet Conora. On jest za duży dla niego. Conor nie powinien tam walczyć. Ma jaja żeby to zrobić, ale to nie jest dla niego najlepsze.

Co ciekawe, agent Masvidala niedawno potwierdził, że są oni zainteresowani tylko dwoma pojedynkami – o pas mistrzowski z Kamaru Usmanem oraz właśnie z Conorem McGregorem. Wygląda na to, że została im już tylko jedna opcja.

12 KOMENTARZE

 1. Danka zrobi wszystko aby Conor po powrocie dostał kogoś kogo będzie miał pewność , że pokona. Myślę , że Masvidal jest to przejścia przez Knura ale za duże też ryzyko porażki także obstawiam kogoś znanego ale do pokonania.

 2. Danka zrobi wszystko aby Conor po powrocie dostał kogoś kogo będzie miał pewność , że pokona. Myślę , że Masvidal jest to przejścia przez Knura ale za duże też ryzyko porażki także obstawiam kogoś znanego ale do pokonania.

  Mogliby mu dac na powrot Najmana. Chociaz nie wiem czy nie byloby za trudno patrzac na filmiki jak Marcin ubija kotleta w parterze:mamed:

 3. Jorge gra pod publikę, zwiększa swoją rynkową wartość, Dana nie zrobi tej walki bo jedynie Jorge by ona się opłacała, ale po takim szumie nikt nie bedzie się krzywił, że Gamebeard bije się o pas z Usmanem, bez mydła ruchając Kolbę we wszystkie otwory. :conorsalute:

  Mam nadzieje że kolba będzie jedynym w historii typem co miał pas tymczasowy ale nigdy nie dostał szansy go zunifikować :jjsmile:

 4. Czyli klepnięte :happy dance:

  dokładnie to chciałem napisać. Dana łysy kłamco, pamiętamy jak mówiłeś że z Lesnarem rozmowy poszły tragicznie i nie wróci.

  Masvidal – Conor to w tym roku najbardziej "medialne" zestawienie, obstawiam 2mln PPV i buzz na cały świat.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.