Prezydent UFC, Dana White, spotka się z największą gwiazdą MMA, Conorem McGregorem, przy okazji gali w Liverpoolu. Rozmowa dotyczyć ma przyszłości Irlandczyka w sporcie oraz jego aktualnej sytuacji.

Usiądziemy i pogadamy o jego przyszłości, o następnym kroku dla niego. Nie mam nic wspólnego z jego problemami z prawem, z tym będzie musiał poradzić sobie już sam. Oczywiście w czerwcu ma przesłuchanie dotyczące tej sytuacji. Lecę w ten weekend do Liverpoolu, aby obejrzeć galę. Tam też spotkam się z McGregorem.

W ostatniej walce były mistrz dwóch kategorii wagowych UFC znokautował Eddiego Alvareza na UFC 205, w listopadzie 2016 roku. Od tamtej pory zawalczył on tylko raz, ale w ringu bokserskim. Wtedy też przegrał z Floydem Mayweatherem Jr., zarabiając setki milionów dolarów.

Problemy prawne, o których wspomniał White dotyczą sytuacji, w której Irlandczyk przed UFC 223 rzucił metalowym wózkiem w autobus transportujący zawodników na arenę. Konsekwencjami wyczynu McGregora były m.in. kontuzja Raya Borga czy Michaela Chiesy.

2 KOMENTARZE

  1. Naprawdę nie wiem czy jest sens nadal go nazywać "gwiazdą MMA". To co robi to raczej gwiazdorstwo w stylu WWE

  2. Naprawdę sądzicie, że po akcji z autobusem akcje Conora tak poszybowały w dół, jak to się na początku mówiło i jak to sam Dana przedstawiał? Przecież nawet część zawodników UFC wstawiła się za nim. Co najwyżej popłynie na hajs, choć o tych pozwach i ogołoceniu go z majątku też tyle się piało, a pewnie porozsyłali maile z przeprosinami, jak do Karolci i to też się zaklepie. Dana ewentualnie coś dorzuci, żeby zawodnicy nie świrowali – zresztą nie słyszałem, żeby publicznie Chiesa czy Borg się odgrażali, że puszczą Conora w skarpetach. Co było z Jonesem? Gdyby nie wpadł na dopingu, nadal były wielką gwiazdą, a po jego powrotach jak nawywijał i tak wszyscy buczeli na DC. Mówią, że w USA się takie coś sprzedaje, i pewnie tak jest. Zobaczymy po tej rozprawie. Chyba, że w Liverpoolu znowu się coś odjebie 😀 np. Till wyzwie Conora, a ten znów wskoczy do klatki 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.