Dawno nie słyszeliśmy już żadnych nowych informacji na temat potencjalnej walki Conora McGregora oraz Floyda Mayweathera Jr. Dana White postanowił wyznać jaki procent zysków powinny uzyskać obie strony, Irlandczyk z UFC oraz oczywiście Money Mayweather. Według prezydenta organizacji, zasługują oni na podział 50/50.

Nie rozmawialiśmy o tym jeszcze, nie było rozmowy o procentach. Floyd może sobie myśleć co chce, ale UFC to maszyna jeśli chodzi o promocję gali. To samo Conor McGregor – on sam w sobie jest również maszyną. Moim zdaniem 50/50 byłoby sprawiedliwe.

White określił też potencjalną sprzedaż PPV na tę walkę.

Zachowawczo powiedziałbym, że jest spora szansa na 2,5-4 miliony sprzedanych PPV. To starcie sprzedałoby się na całym świecie. Conor McGregor oraz UFC są wielcy w Brazylii, Australii, UK oraz Europie.

Myślę, że ta walka się odbędzie. Jakoś się dogadamy. To starcie jest zbyt wielkie, abyśmy sobie teraz odpuścili. Jesteśmy gotowi do negocjacji. Patrzymy na tę umowę dość obiektywnie. Musicie zrozumieć, Floyd oraz Haymon zazwyczaj musieli dogadywać się z najgorszymi, najbardziej wrednymi ludźmi na świecie. To dla nich odświeżające, że mogą rozmawiać teraz z nami. Nie jestem arogancki, tak sami mi powiedzieli.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.