Były mistrz kategorii piórkowej skomentował główne starcie wieczoru UFC 240. Max Holloway, z którym niegdyś mierzył się Conor McGregor, zawalczył w Kanadzie z doświadczonym Frankiem Edgarem. Ostatecznie to Hawajczyk zwyciężył przez decyzję sędziowską. Irlandczyk na swoim profilu na Twitterze skomentował pojedynek obu panów.

Dobra, czysta walka. Gratulacje chłopaki.

Tak jeszcze przed samą walką McGregor wychwalał zestawienie Hollowaya z Edgarem:

Max wygląda naprawdę świeżo w kategorii piórkowej, jak nigdy wcześniej. Jestem podekscytowany tym pojedynkiem. Obaj wyglądają dobrze. Przyszykujmy się na wojnę!

ILE ZARABIAJĄ GWIAZDY ZA POST NA INSTAGRAMIE?

McGregor nie walczył w oktagonie UFC od października 2018 roku, kiedy to przegrał z Khabibem Nurmagomedovem. Teraz wyzywa go na pojedynek Jorge Masvidal, lecz prezydent UFC nie był chętny na zestawienie The Notorious Gamebred. Nadal nie wiadomo czy i kiedy wróci Irlandczyk do oktagonu.

6 KOMENTARZE

  1. Max pewnie z niecierpliwoscia odswiezal twittera po pojedynku czekajac na slowa prawdy od krula. Niestety krul nie do konca docenil wysilki ale wazne, ze ogladal i pogratulowal.

  2. Gala się nie sprzedała, to UFC poprosiło (albo zapłaciło), żeby Conor napisał twittera ze słowami otuchy, żeby wzbudzić jakiekolwiek zainteresowanie wynikiem.

  3. Szkoda że Edgar nigdy nie walczył z Conorem, już wtedy miałby drugą przegraną przez KO w karierze, a tak musimy jeszcze poczekać.

    poprawiłem

    :razz:utinlaugh:

  4. Max wygląda naprawdę świeżo w kategorii piórkowej, jak nigdy wcześniej.

    Według Kornika Max wyglądał jakby był najebany, ale nie chciał żeby się starzy poznali:lol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.