Jak podaje portal TMZ, Dana White ma zaplanowane spotkanie z królem PPV, Conorem McGregorem. Spotkanie zaplanowane jest na 18 czerwca. Sam White nie ingeruje na razie w to, co dzieje się w życiu Conora i będzie to ich pierwsza rozmowa od czasu niefortunnego ataku na autobus, w którym przebywał Khabib Nurmagomedov (oraz inni zawodnicy jak Ray Borg czy Karolina Kowalkiewicz). Poniżej treść krótkiej rozmowy Dany z dziennikarzem:

Nie mam pojęcia co tam jest grane. Wiem, że teraz uda się na rozprawę sądową, ale nie mam więcej informacji na ten temat. Nie wiem co się wydarzy, nie wiem co Conor ma zaplanowane, nie wiem nad czym jego sztab pracował. Cokolwiek jednak zdarzy się jutro, będę tak samo zaskoczony jak wszyscy.

Na pytanie czy Dana spotkał się już Conorem, ten odparł:

Nie, spotkamy się po wszystkim, 18 czerwca.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. No niestety, śmieszkowanie śmieszkowaniem, tymczasem UFC 225 sprzedało poniżej 150 000 PPV :(. Nawet CM Punk nie pomógł. Czekamy więc na powrót Krula.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.