Nate Diaz oraz Dustin Poirier nie są jedynymi, którzy nawołują o dodatkową kategorię wagową. Conor McGregor przy okazji UFC 229 również wspomniał o chęci występów w innych dywizjach, jak np. do 165 funtów. Irlandczyk poszedł również nieco dalej ze swoimi wyobrażeniami.

Może z Natem Diazem moglibyśmy zawalczyć w kategorii do 165 funtów. Wierzę, że powinniśmy mieć takie dywizje: 145, 155, 165, 175, 185 oraz 195 funtów. Dlaczego nie? Byłoby więcej pasów mistrzowskich. Odbierają tytuły na lewo i prawo. Zabrali mi mój pas, a nawet nie wyszedłem do walki. Mało tego – nie zaoferowali mi nawet pojedynku w tamtej dywizji, ale zdążyli odebrać mi tytuł.

W tę sobotę McGregor zmierzy się z niepokonanym dotychczas Khabibem Nurmagomedovem. Na gali odbędzie się także pojedynek Tony’ego Fergusona z Anthonym Pettisem.

1 KOMENTARZ

  1. Blokowales dywizje, blaznowales i dales sie obic w walce bokserskiej, zamiast bronic pasow. Skoncz majaczyc, placku. Lada dzien zostaniesz przerobiony i zostanie ci walka z Natanem, czyli kolesiem na twoim poziomie. Nie odpisuj, mam na ciebie wyjebane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.