Conor McGregor zareagował na złapaniu na stosowanie niedozwolonych substancji przez Usmana Nurmagomedova. Mistrz Bellator MMA został złapany przy okazji walki z Brentem Primusem na Bellator 300.

Usman Nurmagomedov to jeden z najlepszych zawodników młodego pokolenia, który obecnie występuje w klatce Bellator MMA. Podopieczny Khabiba Nurmagomedova, mistrz kategorii lekkiej organizacji, ostatnio wpadł na stosowaniu niedozwolonych substancji. Sam zawodnik wyznał, że chodziło tutaj o lek na receptę przypisany mu przez lekarza, ale dokładna substancja nie została podana. Conor McGregor, były rywal Khabiba Nurmagomedova i wróg tej ekipy, skomentował na swoim profilu na X doniesienia o wpadce dopingowej mistrza Bellator MMA, po czym skasował wpisy.

Nie jestem zaskoczony kolejną wpadką dopingową z ekipy Nurmagomedova. Hipokryci na najwyższym poziomie. Sterydy są haram! Wstyd Allaha spadł na klan Nurmagomedov. Abdulmanap przewraca się w swoim grobie.

Wszyscy fani MMA wiedzą, że McGregor nie ma dobrych relacji z Khabibem Nurmagomedovem oraz jego przyjaciółmi. Irlandczyk mimo walki w oktagonie UFC, nie odpuścił i cały czas atakuje emerytowanego, byłego mistrza UFC. Obecnie w organizacji występuje Islam Makhachev, przyjaciel Khabiba i mówi się, że w przyszłości możemy zobaczyć jego walkę z The Notoriousem. Ten najpierw musi jednak wrócić do akcji po długiej przerwie spowodowanej kontuzją nogi oraz brakiem powrotu do programu antydopingowego USADA. McGregor jest już jednak testowany przez agencję i jego kolejna walka prawdopodobnie odbędzie się na UFC 300 w 2024 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,901 komentarzy 2,910 polubień

Conor McGregor zareagował na złapaniu na stosowanie niedozwolonych substancji przez Usmana Nurmagomedova. Mistrz Bellator MMA został złapany przy okazji walki z Brentem Primusem na Bellator 300. Usman Nurmagomedov to jeden z najlepszych zawodników młodego pokolenia, który obecnie występuje w klatce Bellator MMA. Podopieczny Khabiba Nurmagomedova, mistrz kategorii lekkiej organizacji, ostatnio wpadł na stosowaniu niedozwolonych substancji. […]

Odpowiedz polub

click to expand...