Conor McGregor nadal ma w planach rewanż z Floydem Mayweatherem Jr. Irlandczyk w pierwszej walce z legendarnym bokserem przegrał przez TKO w 10. rundzie pojedynku. Był to jego debiut w zawodowym ringu. „Iron” Mike Tyson niedawno w wywiadzie wypowiedział się w superlatywach na temat walki McGregora z Mayweatherem chwaląc umiejętności zawodnika MMA. Irlandczyk nie pozostał obojętny wobec słów bokserskiej legendy i obiecał, że w rewanżu pokona Floyda.

Dziękuję Mike i dla Twojej informacji – rewanż jest nieunikniony. Z wiedzą jaką posiadam na temat stylu Floyda i pod okiem mojego trenera boksu z przeszłości, rozwiążę zagadkę i pokonam Floyda. Przyrzekam na swoje życie. Dobrze znowu Cię widzieć, Mike.

McGregor w ostatniej walce wrócił do oktagonu UFC po przerwie od startów. Błyskawicznie przez KO pokonał Donalda Cerrone, na co potrzebował niespełna minutę. Irlandczyk w mediach społecznościowych otwarcie przyznaje, że chce więcej walk w boksie i wyzywa na pojedynek m.in. Manny’ego Pacquiao. Teraz jednak prawdopodobnie wróci do klatki MMA – na swoim profilu na Twitterze potwierdził, że chce walczyć już w lipcu tego roku. Prawdopodobnie taki pojedynek odbyłby się na „Fight Island”, specjalnej wyspie stworzonej przez organizację UFC.

Sam Tyson również chce wrócić do boksu. Legendarny uderzacz ma zamiar walczyć w ringu, a zyski z pojedynków przekaże na cele charytatywne.

Zobacz także: Najnowsze migawki z treningów „Iron Mike’a”

19 KOMENTARZE

 1. No tak. Floyd walczył na 30% swoich możliwości chcąc dać fanom show za które zapłacili a rudy zjeb faktycznie myśli , że może go pokonać. Gdyby to była walka "o coś" jeśli chodzi o aspekty sportowe oczywiście a nie finansowe to rudy w ringu nie zdążyłby się rozgrzać.

 2. Ta bedzie lrulu złoty:antonio:

  Ten podbródkowy był tak delikatny :DC: W ogóle miałem wrażenie, że w tej walce cała "magiczna siła" ciosów McGregora nie istniała.

 3. Ten podbródkowy był tak delikatny :DC: W ogóle miałem wrażenie, że w tej walce cała "magiczna siła" ciosów McGregora nie istniała.

  Floyd ma defensywę na poziomie nierealnym dla zawodnika MMA. Wszystkie ciosy zamortyzował do muśnięcia.

 4. Floyd ma defensywę na poziomie nierealnym dla zawodnika MMA. Wszystkie ciosy zamortyzował do muśnięcia.

  Fakt

 5. rozwiążę zagadkę i pokonam Floyda.

  floyda seniora?

  jest szansa, bo ten ma już jakieś 70 lat.

  z floydem jr natomiast może irlandczyk wygrać jedynie na twitterze.

  chociaż to też nic pewnego.

 6. majk jest cały czas na fazie to pewnie pomylił condora z canelo

  Conor w przeciwieństwie do Canelo ugrał jakąś rundę w rzeczywistości, a nie tylko na kartach punktowych :crazy:

 7. Conor w przeciwieństwie do Canelo ugrał jakąś rundę w rzeczywistości, a nie tylko na kartach punktowych :crazy:

  no spoko ale nie dotrwal do konca:lol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.