Michael Chiesa nie potwierdził w wywiadach czy pozwie Conora McGregora za atak na autobus, w którym zawodnik doznał kontuzji. Rozbita szyba rozcięła twarz Amerykanina, który nie mógł zmierzyć się na UFC 223 z Anthonym Pettisem. Mało tego – Chiesa wierzy, że jeśli byłby w stanie zawalczyć na tej gali, zmierzyłby się o tytuł z Khabibem Nurmagomedovem, a McGregor pozbawił go tej okazji.

Nie mam mu zbyt wiele do powiedzenia. Straciłem przez niego walkę o tytuł. Mam na to dowód. Byłem najwyżej plasowanym w rankingu zawodnikiem. Zawalczyłbym z Khabibem. Od zawsze chciałem tego pojedynku. To w porządku gość, ale podoba mi się to zestawienie i zostałem pozbawiony tej okazji. Nie mam nic miłego do powiedzenia Conorowi. Pracuję całe swoje życie na taką okazję. Czy chciałbym takiego pojedynku z krótkim wyprzedzeniem? Nie, świetnie byłoby mieć trochę więcej czasu, ale jeśli teraz ktoś zapytałby mnie teraz czy chcę zawalczyć o tytuł za 10 minut, rozgrzewałbym się i zaraz wszedłbym do klatki.

To naprawdę ciężkie. Wiem jak działa ten sport. Niezbyt często dostajemy takie okazje. Mógłbym mieć 15 wygranych z rzędu i nadal nie dostać walki o pas. Straciłem okazję i marzenie. Chcę pojedynku o tytuł więc zacznę na to pracować zaczynając od walki z Anthonym Pettisem na UFC 226.

27 KOMENTARZE

 1. Skąd taka pewność?? :einsteinsmoke:

  Chcę pojedynku o tytuł więc zacznę na to pracować zaczynając od walki z Anthonym Pettisem na UFC 226.

  I na tym powinien się skupić.

  Chociaż z drugiej strony to pewnie sposób żeby wyciągnąć jak największe odszkodowanie, tak jak w przypadku Rose.

 2. Nie dziwię mu się. Rudy robi cyrk żeby przytulać sos i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Rose i Chiesa delikatnie podbijają stawkę i nagle wszyscy święcie oburzeni. Im nie wolno być pazernyn na hajs? Moim zdaniem dziwne byłoby gdyby nie wykorzystali tej sytuacji dla siebie.

 3. Rudy robi cyrk żeby przytulać sos i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Rose i Chiesa delikatnie podbijają stawkę i nagle wszyscy święcie oburzeni.

  Wszyscy? Święcie oburzeni? Jakoś tego nie widzę 😉 Dla mnie to jest po prostu bardzo oczywiste, czytelne i przy okazji nudne, ale nie zamierzam się oburzać na ludzi, którzy chcą wyciągnąć kasę od Irola, zwłaszcza, że sam się o to prosił.

  Z kolei cyrk McGregora przed walką jest dla mnie o tyle ciekawszy i fajniejszy, że nakręca atmosferę przed walką i dzięki temu – przynajmniej mi – jeszcze fajniej się ją ogląda. Dlatego cenię ten cyrk trochę wyżej niż brzęczenie o strachu przed wyjściem na ulicę lub utraconym wpierdolu od Khabiba. Ale to tylko moje zdanie.

 4. Jaki tytuł ? jeszcze nie tak dawno ,,klepał" z Kevinem Lee

  Zapomniałeś, że Khabib walczył z Alem, bo Tony wypadł? Jakby szukali zastępstwa zaczęliby od Chiesy,bo był najwyżej w rankingu.

  Jeśli Chiesa udowodni, ze stracił walkę o tytuł dostanie większe odszkodowanie.

  Nie wiem na jakiej zasadzie odszkodowanie chce dostać Namajunas, ale pomyśl przez chwilę jakby przegrała walkę albo nie wystąpiła…

  Nie dziwię się takiej sytuacji, ale chyba nie należy wymagać, aby ludzie temu przyklaskiwali. Namajunas trochę jednak ryzykuje, bo to wygląda jakby cynicznie wykorzystywała swój wizerunek uciemięzonej, skrzywdzonej w dzieciństwie, niestabilnej umysłowo osoby. (należy nadmienić, że ona i jej chłop zachowywali się jak para idiotów w ostatnim show Ariela, co jeszcze pogłębia te wrażenie cyniczności).

  Poza tym nie wiem czy UFC nie jest też winne całej sytuacji, to oni nie zapewnili bezpieczeństwa zawodnikom, tym bardziej, że nie chcieli płacić zawodnikom tym, którzy nie wystąpili, więc to było trochę jak ustawienie linii startowej do dalszych roszczeń.

 5. Niech ściągają odszkodowania ile wlezie

  Skoro dalej nie ma informacji o pozwach to znaczy, że choćby Chiesa aż tak dużo nie stracił. Przekalkulował? Kasa pewnie się zgadza, a PR wymaga, żeby gadali o straconych szansach i o tym jak ich psychicznie Conor wykończył.

 6. Przeca ten Chiesa nie jest nawet najbardziej znanym Chiesą w świecie sportu, kto to w ogóle jest.

  Nie wiem co ty za mma oglądasz jak nie wiesz kto to jest Mike Chiesa…

 7. Nie dziwię się takiej sytuacji, ale chyba nie należy wymagać, aby ludzie temu przyklaskiwali. Namajunas trochę jednak ryzykuje, bo to wygląda jakby cynicznie wykorzystywała swój wizerunek uciemięzonej, skrzywdzonej w dzieciństwie, niestabilnej umysłowo osoby. (należy nadmienić, że ona i jej chłop zachowywali się jak para idiotów w ostatnim show Ariela, co jeszcze pogłębia te wrażenie cyniczności).

  Poza tym nie wiem czy UFC nie jest też winne całej sytuacji, to oni nie zapewnili bezpieczeństwa zawodnikom, tym bardziej, że nie chcieli płacić zawodnikom tym, którzy nie wystąpili, więc to było trochę jak ustawienie linii startowej do dalszych roszczeń.Odnoszę wrażenie, że jesteś jakby przeciw próbom uzyskania jak największego odszkodowania dla Rose. Ludzie bezwzględnie powinni być za jak najwyższymi odszkodowaniami dla tych zawodników i popierać nawet najbardziej wygórowane roszczenia! Zawodnicy nie są opłacani sprawiedliwie przez organizację. Zauważ ile kasy przygarnia UFC, a ile z tego dostają Ci, dzięki którym ta kasa wpływa. W tym konkretnym przypadku jak słusznie zauważyłeś, nie tylko należy domagać się kasy od rudego ale również od UFC za nie zapewnienie należnego bezpieczeństwa zawodnikom.

 8. Odnoszę wrażenie, że jesteś jakby przeciw próbom uzyskania jak największego odszkodowania dla Rose. Ludzie bezwzględnie powinni być za jak najwyższymi odszkodowaniami dla tych zawodników i popierać nawet najbardziej wygórowane roszczenia! Zawodnicy nie są opłacani sprawiedliwie przez organizację. Zauważ ile kasy przygarnia UFC, a ile z tego dostają Ci, dzięki którym ta kasa wpływa. W tym konkretnym przypadku jak słusznie zauważyłeś, nie tylko należy domagać się kasy od rudego ale również od UFC za nie zapewnienie należnego bezpieczeństwa zawodnikom.

  Problem w tym, że ona walczyła dzień później, jakie straty więc poniosła? O to chodzi. Sam napisałem: gdyby nie zawalczyła lub przegrała, to co innego. Poza tym do cholery, jeśli miała traumę i wystąpiła… w jakim świetle stawia to UFC :beczka: (nie poraz pierwszy zresztą). Ogólnie to UFC też jest umoczone hehe.

  Chiesa to też inny przypadek, bo nie zawalczył i miał ranę po odłamku szkła, w sumie dobrze gada, ale można też zastanowić się jakby zachował się Pettis, gdyby Chiesa był zdrowy? Wystarczy, ze ktoś z UFC powie, że nie planowali oferować Chiesie walki o tytuł i po ptakach.

 9. Problem w tym, że ona walczyła dzień później, jakie straty więc poniosła?

  Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie Chodzi tutaj o realne straty, bo te mogą być zerowe. Chodzi o okazję wyciągnięcia większej ilości kasy od UFC, o swoiste "wyrównanie rachunków" za mierne płace. Niech to będzie jakikolwiek, wydumany powód ale jeśli jakiś prawnik potrafi tak poprowadzić sprawę, by z takich powodów pozytywnie dla zawodników ją skończyć – to jak najbardziej trzeba się starać bez względu na zdanie zawistnych chipsożerców!

 10. Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie Chodzi tutaj o realne straty, bo te mogą być zerowe. Chodzi o okazję wyciągnięcia większej ilości kasy od UFC, o swoiste "wyrównanie rachunków" za mierne płace. niech to będzie jakikolwiek, wydumany powód ale jeśli jakiś prawnik potrafi tak poprowadzić sprawę, by z takich powodów pozytywnie dla zawodników ją skończyć – to jak najbardziej trzeba się starać bez względu na zdanie zawistnych chipsożerców!

  Ale Ty chyba mnie też nie zrozumiałeś.

  Gdzieś napisałem, że nie mają tego robić? Właśnie, że mają.

  Tylko oboje: Chiesa i Rose, muszą się liczyć, że nie przyniesie im to korzyści wizerunkowych, wręcz przeciwnie.

  UFC mi nie żal. Zresztą jakby UFC nie miało nic na sumieniu nie dawaliby Majkelowi miejsca na antenie FOX.

  Wszyscy zawodnicy z obu autobusów powinni ich pozwać, ale wiadomo jak to jest.

 11. Chiesa i Rose, muszą się liczyć, że nie przyniesie im to korzyści wizerunkowych, wręcz przeciwnie. (…) Wszyscy zawodnicy z obu autobusów powinni ich pozwać, ale wiadomo jak to jest.

  Wiadomo jak jest i oczywiście masz rację, że w oczach chipsożerców narażą się na wizerunkowe straty, co może wiązać się z jakimiś tam realnymi stratami finansowymi (szczególnie gdy będą pozywać UFC, jednak do tego raczej nie dojdzie). Jednak na chipsożerców bym się nie oglądał i jechał po całości, by jak największą kasę wyciągnąć. Szacunek zysków i strat do nas nie należy, nie mamy dostępu do wszystkich danych, za to możemy się podniecać naszymi komentarzami na forum dla… chipsożerców :juanlaugh:

 12. Wiadomo jak jest i oczywiście masz rację, że w oczach chipsożerców narażą się na wizerunkowe straty, co może wiązać się z jakimiś tam realnymi stratami finansowymi (szczególnie gdy będą pozywać UFC, jednak do tego raczej nie dojdzie). Jednak na chipsożerców bym się nie oglądał i jechał po całości, by jak największą kasę wyciągnąć. Szacunek zysków i strat do nas nie należy, nie mamy dostępu do wszystkich danych, za to możemy się podniecać naszymi komentarzami na forum dla… chipsożerców :juanlaugh:

  Czipsożercy raczej po nich jadą, za to Borg jest chwalony, bo coś tam powiedział, że wybacza Conorowi, bo oboje są ojcami, i on inaczej teraz postrzega świat, czy coś w tym stylu.

  Przecież na filmiku masz ochroniarzy, pracowników UFC, którzy próbują powstrzymać Rudego i nie udaje im się, no to czyja po części wina? Samej promocji, przecież to były autobusy UFC.

  Dla mnie to nawet Pat Barry może ich pozywać za straty moralne, za stres jakiego doznał w trakcie ataku.:beczka: Byłoby śmiesznie.

 13. Odnoszę wrażenie, że jesteś jakby przeciw próbom uzyskania jak największego odszkodowania dla Rose. Ludzie bezwzględnie powinni być za jak najwyższymi odszkodowaniami dla tych zawodników i popierać nawet najbardziej wygórowane roszczenia! Zawodnicy nie są opłacani sprawiedliwie przez organizację. Zauważ ile kasy przygarnia UFC, a ile z tego dostają Ci, dzięki którym ta kasa wpływa. W tym konkretnym przypadku jak słusznie zauważyłeś, nie tylko należy domagać się kasy od rudego ale również od UFC za nie zapewnienie należnego bezpieczeństwa zawodnikom.

  Dokładnie, Lewandowski zarabia mniej tylko od Rudego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.