John Kavanagh, trener Conora McGregora opowiedział w podcaście The True Geordie Podcast o wymyślnej ofercie, jaką jego podopieczny otrzymał prosto z Chin – The Notorious za trzy rundy pokazowego pojedynku z chińskim kickboxerem miał dostać pięć milionów dolarów.

Kilka dni temu dostałem wiadomość od faceta – chińskiego kickboxera, który chciał zrobić trzy rundy z Conorem za pięć milionów dolarów. I zamierzał przelać te pieniądze. To nie było tak, że ta wiadomość to żart. Codziennie dostaję miliony takich wiadomości, ale po prostu nie zwracasz na to uwagi. Ale ten facet był poważny i to była poważna oferta. Ale wiem, że Conor nie zrobiłby tego.

Dostaję różne tego typu dziwne wiadomości, ale tak jak powiedziałem, ta oferta była prawdziwa. Znam tego promotora i jest on bardzo dobrze znany na świecie, więc nie przyszedłby z ofertą, która nie byłaby poważna.

Gdyby nawet McGregor był zainteresowany taką ofertą, nie wiadomo czy UFC pozwoliłoby mu na taki ruch. Nie jest też wiadome kiedy i czy na pewno były mistrz UFC powróci do klatki, bo Conor wciąż czeka na decyzję komisji stanowej w Nevadzie w sprawie bójki po gali UFC 229. Kolejne przesłuchanie w tej sprawie ma się odbyć 10 grudnia.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.