Po ostatnich doniesieniach o potencjalnym zestawieniu Conora McGregora z Paulem Malignaggim, Irlandczyk postanowił ponownie odnieść się do swojego konfliktu z popularnym bokserem. Jak wiadomo, głównym powodem poróżnienia obu sportowców były zdjęcia, jakie „Notorious” opublikował ze swoich sparingów z Malignaggim tuż przed wielką walką Mayweather vs McGregor. Do konfrontacji słownej między Irlandczykiem a „Magic Manem” doszło już na oczach kamer w 2017 roku, a teraz Conor McGregor postanowił przypomnieć światu jak wyglądało to spotkanie. Na swoim Instagramie „Notorious” opublikował całe zajście dodając do tego dość długi komentarz, w którym zaatakował też swojego niedawnego pogromcę, mistrza wagi lekkiej UFC Khabiba Nurmagomedova. Oto rzeczony post:

View this post on Instagram

Let the record show. I like Paulie Malinaggi. Here is a confrontation between us regarding a picture he was upset about. Yes you heard that right. A picture. I told him here to his face. “Don’t be bitching.” Common knowledge I would think for a fighting man. Don’t be a bitch, bitching. The same thing I said to khabib at the end of round 3. My round. Don’t be bitching! Every single round bitching to the referee. He was even bitching in the fourth round from mount position. It baffled me. If anyone should have been saying anything to the referee, it should have been me in that 1st round. That round he held onto my legs for four minutes straight. With zero activity. But a fight is a fight who gives a fuck. Crying to the referee like a proper bitch. I was trying to dig my fingers into his Adams Apple. Many individuals in the fight business, I have learned lately, are absolute bitches. I know you’s are broke boys. But don’t be broke bitches.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Niech prawda wyjdzie na jaw. Lubię Paula Malignaggiego.
To jest nasza konfrontacja odnośnie zdjęcia, o które on się obraził.
Tak, dobrze widzicie. Zdjęcia.
Powiedziałem mu to w twarz „Nie marudź, dzi*ko”. Oczywista wiedza, jak sądzę, dla wojownika. Nie bądź dzi*ką, nie marudź.
To samo powiedziałem khabibowi pod koniec 3 rundy. Mojej rundy.
„Nie marudź, dzi*ko!” (Don’t be bitching!)
W każdej kolejnej rundzie marudzenie do sędziego. On marudził jak dzi*ka nawet w czwartej rudzie będąc w dosiadzie. To wprawiło mnie w konsternację.
Jeżeli ktoś w ogóle powinien był coś mówić do sędziego to byłem ja w pierwszej rundzie. Podczas tej rundy on kleił się do mojej nogi przez 4 minuty nie robiąc zupełnie nic. Zero aktywności. Ale walka to walka, je*ać to. Płakać do sędziego jak typowa dz*ka. Wciskałem mu palce w jabłko Adama. Sporo osób w tym biznesie to totalne dzi*ki, ostatnio to spostrzegłem. Wiem, że jesteście spłukani, chłopcy. Ale nie bądźcie spłukanymi dzi*kami.

Na ten moment nie otrzymaliśmy jeszcze żadnej odpowiedzi ze strony Malignaggiego czy też Nurmagomedova. Całkiem możliwe, że McGregor przy okazji szumu związanego z jego możliwą walką z Pauliem, chce podłożyć podwaliny pod promocję jego rewanżu z Khabibem, na punkcie którego ma podobno obsesję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.