Conor McGregor zawalczył tylko raz w 2018 roku, lecz to wystarczyło, aby znalazł się on na liście najbogatszych sportowców według magazynu Forbes. Irlandczyk znalazł się na 21. miejscu w rankingu, a jego zarobki w 2018 roku miały wynosić 47 miliony dolarów. Według Forbesa, zarobił on na walce w MMA ponad 30 milionów (wypłata + procent z PPV). Cała reszta ma pochodzić od sponsorów. Irlandczyk wspierany jest przez m.in. Reeboka czy Monstera.

Walka McGregora z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229 została wykupiona przez około 2.4 miliona fanów. W tamtym roku uruchomił on także swoją markę irlandzkiej whiskey, na której z pewnością również zarobił pieniądze. 30-latek znalazł się na prestiżowej liście 4 rok z rzędu. W poprzednim roku był on w pierwszej 5 rankingu – wtedy też zawalczył z Floydem Mayweatherem.

Na liście znaleźli się również inni zawodnicy ze świata sportów walki. Canelo Alvarez miał zarobić w 2018 roku około 94 miliony dolarów, Anthony Joshua 55 miliony dolarów, a Deontay Wilder 30 milionów dolarów.

Przypominamy! W 2017 roku Conor McGregor był notowany na 4 miejscu na liście Forbesa

Poniżej pierwsza piątka najlepiej zarabiających sportowców świata

27 KOMENTARZE

 1. Pierdolic Conora

  Dziś królem na cohones nasz Mamed K.:mamedwhat:

  Niestety Forbes podlicza tylko legalne wpływy :korwinlaugh:

 2. :deniro: sprawdź daty

  Ok tytuł "Najlepiej zarabiający sportowcy 2018" czyli po ludzku najlepiej zarabiający sportowcy za 2017 rok :childcry:

  My bad :iamdone:

 3. Ta informacja to znak czasów, świat się bardzo szybko zmienia. Rozpoznawalność stała się najlepszym towarem. Ciekawe co dalej?

 4. Conor jest kimś; on jest partnerem w rozmowach z UFC.

  Reszta tych zawodnik ,,obowiązkiem prawdziwego zawodnika MMA jest walczyć w UFC" to petenci

 5. Temat z wczoraj z Conorem – 2 str

  Temat z wczoraj z Naszym Mamedem – 12 str

  Widać kto jest prawdziwą gwiazdą 😎

 6. Szkoda, że nie są to pieniądze za walki. In i ta jego "chrzczona ruda księżycowa". Cóż, Irlandczycy wiedzą jak się bawić alkoholem w stanach…podziedli tajniki tej wiedzy w czasach prohibicji. :baldwinwhiskey:

 7. Szkoda, że nie są to pieniądze za walki. .

  Szkoda, że to są prawie wyłącznie pieniądze za jedną walkę, bo pewnie byłby na pierwszym miejscu. (Clooney Casamigos sprzedał za miliard) 😎

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.