Kto wygrałby starcie Conora McGregora z Donaldem Cerrone? Jakie szanse bukmacherzy dają obu zawodnikom? Legalny bukmacher TOTALbet wystawił właśnie kursy na walkę:

Conor uważany jest za faworyta tej potencjalnej konfrontacji. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.45 czyli za każde 100 zł postawione na Irlandczyka, w przypadku jego wygranej, stawiający zyskuje 45 zł (minus podatek). W przypadku postawienia na Cerrone każde 100 zł to zysk w okolicach 150 zł (2.50 x 100 zł wkładu = 150zł czystego zysku).

O walce „Mystic Maca” z „Kowbojem” mówi się od listopada zeszłego roku, kiedy to Donald w świetnym stylu poddał Mike’a Perry’ego, a skończenie zakwalifikowało się do bonusu „występu wieczoru”. Wtedy to po raz pierwszy Donald za cel obrał sobie walkę z Conorem.  Teraz, po zwycięstwie z Alexandrem Hernandezem, ponownie wyzwał do walki supergwiazdę z Irlandii. W odróżnieniu od wyzwania z listopada, Conor McGregor tym razem odpowiedział i… zgodził się na bój! Na swoim koncie na Twitterze odpisał: „Za taką walkę Donald, będę z tobą walczył. Gratulacje”, doceniając styl, w jakim Cerrone rozprawił się z Hernandezem. Temat szybko podłapały media oraz sam prezydent UFC Dana White, który nie mówi „nie” tej walce.

Zestawienie Conora McGregora z Donaldem Cerrone jest bliżej rzeczywistości niż kiedykolwiek. Byłby to również świetny pojedynek dla kibiców oraz dla samej organizacji, dla której zwycięstwo Conora, byłoby pretekstem do zorganizowania rewanżu z Khabibem Nurmagomedovem. Już dziś można postawić nie tylko walkę z Cerrone, ale również starcie z Dagestańczykiem! Rewanż tych dwóch to kursy rzędu 1.28 do 3.24 i tym razem to Conor został dość sporym underdogiem! Pierwsze ich spotkanie zakończyło się zapaśniczą dominacją Khabiba i eksperci nie wierzą w to, że przebieg rewanżu może być inny. Conor jednak wielokrotnie udowadniał, że nie można go skreślać, a w stójce jest magikiem, zdolnym znokautować każdego.

Ostatnią potencjalną walką Conora McGregora, jest ta z Maxem Hollowayem, który również w mediach mocno agituje za rewanżem. Max już raz przegrał z Irlandczykiem, ale było to w 2013 roku, kiedy to Holloway był jeszcze początkującym zawodnikiem (dwukrotnie mniej doświadczonym od Conora). Jednak od czasu tej porażki, Max zdołał wygrać 13 pojedynków z rzędu, zdobyć tymczasowy pas wagi piórkowej z Anthonym Pettisem, zdobyć pełnoprawny pas z Jose Aldo i dwukrotnie go obronić. Szanse Hollowaya w rewanżu, Legalny bukmacher TOTALbet ocenia na korzyść mistrza piórkowej! Na Maxa kurs jest 1.60, a na Conora 2.15. Mniejszy przedział niż między Khabibem a McGregorem ale też eksperci spodziewają się walce w samej stójce, więc w tym aspekcie, konfrontacja byłaby bardziej wyrównana z przewagą (według bukmacherów) Maxa.

Na wszystkie trzy zestawienia, można typować u legalnego bukmachera TOTALbet.

16 KOMENTARZE

 1. Ta, a kursów na Kebab vs Tony to już nie ma.

  PS. Do góry: strasznie się wrażliwi zrobiliście, żeby słowo c*pki cenzurować.

 2. OD tego czasu jeden wygrał pojedynek życia, a drugi wyczyścil dywizje.

  imo kursy bylby podobne

  Khabib z 1.3-1.4 max

 3. Ta, a kursów na Kebab vs Tony to już nie ma.

  PS. Do góry: strasznie się wrażliwi zrobiliście, żeby słowo c*pki cenzurować.

  A to takie dobre słowo… :antonio:a jakie znaczenie wyśmienite :jimcarrey:

 4. Wydaje mi się, że kwestią czasu jest kiedy to ogłoszą. Zestawienie jest wygodne dla każdej ze stron, a medialnie swoje zarobi. A przede wszystkim jest komfortowe dla Conora, który pociąga za sznurki..trudno o teoretycznie łatwiejszego rywala dla niego z jakimś nazwiskiem.

 5. Khabib wygrał 2 walki, Max 1.

  Kursy były:

  Khabib 1.20

  Max 4.75

  Wiem ile mieli walk. Wygrana z Alen nie zmieni tego, że to pojedynek z Conorem będzie miał głównie wpływ na widzenie w Khabibie zdecydowanego faworyta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.