Właściciel organizacji BKFC, David Feldman, nie może doczekać się współpracy nad swoim projektem z Conorem McGregorem. Feldman przekonuje, że McGregor będzie miał sporo do powiedzenia w działaniach organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.

Ostatnio BKFC poinformowało, że największa gwiazda sportów walki, Conor McGregor, zainwestował w organizację. Irlandczyk, który w przeszłości wielokrotnie wspominał o chęci startu w ringu w walce na gołe pięści, kupił udziały w projekcie Davida Feldmana. Ten w rozmowie z Sirius XM wypowiedział się na temat współpracy z The Notoriousem. McGregor ma być ważną częścią promocji Bare Knuckle Fighting Championship.

Nie wzięlibyśmy Conora McGregora jako współwłaściciela, żeby był cichym udziałowcem. Nie chcemy żeby był po prostu partnerem biznesowym, nic nie mówił i nie pomagał nam w promocji. Chcemy, żeby nam pomógł marketingowo, żeby przedstawił nas różnym osobom, podał dobre pomysły.

Zbudował swoją niezwykłą popularność więc mam nadzieję, że pomoże w tym naszym zawodnikom. Jest mniejszościowym właścicielem, ale ma sporo do powiedzenia. Będzie częścią zarządu. Wykorzystamy współpracę z Conorem McGregorem. Obecnie wygląda to bardzo dobrze, jestem entuzjastyczny. Mam nadzieję, że utrzymamy ten poziom.

35-letni Conor McGregor (22-6 MMA) wróci do oktagonu UFC podczas czerwcowej gali UFC 303, kiedy to zmierzy się z Michaelem Chandlerem. Będzie to dla niego pierwszy start w klatce MMA od 2021 roku. 20 z 22 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. W przeszłości wygrywał z m.in. Dustinem Poirierem, Jose Aldo, Chadem Mendesem czy Eddiem Alvarezem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,412 komentarzy 72,940 polubień

Czy Conor został prezesem BKFC Afryka?

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,243 komentarzy 75,686 polubień

Te pajacu skończ już męczyć odpady z UFC

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,740 komentarzy 26,995 polubień

Tak myślę w naszej rodzimej Gromdzie kto mógłby być takim udziałowcem na wzór Conora

Nie ważne

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of theMat
theMat

M-1 Global
Featherweight

3,648 komentarzy 1,884 polubień

Świetny ruch Conora.

Odpowiedz polub