Conor McGregor znany jest z tego, że nie tylko w klatce potrafi znokautować swych przeciwników. Często robi to również poza oktagonem, np. na konferencjach prasowych. Sam Dana White o Conorze mówi w następujący sposób:

Conor McGregor to mistrz wojny psychologicznej. Mówiłem o tym wcześniej i powiem raz jeszcze, uważam że jest lepszy niż ktokolwiek inny, nawet Muhammad Ali. Gdy mówimy o wojnie psychologicznej i o MMA albo jakimkolwiek innym sporcie, to Conor Mcgregor jest najlepszy. On jest w tym tak dobry, ponieważ się przygotowuje, studiuje swoich rywali. Rozmawia z ludźmi. Wyszukuje różne historie. On jest mistrzem. Nikt nie robi tego lepiej niż on.

Analiza konferencji Khabib Conor

Trudno dodać coś więcej do tego. McGregor ma sztab ludzi, którzy wyszukują brudów lub czułych punktów jego rywali, które Conor może obnażać do woli gdy już nadchodzi moment publicznej konfrontacji. Tydzień temu miała miejsce konferencja prasowa z udziałem Khabiba Nurmagomedova i bohatera dzisiejszego tekstu. Choć pierwsze wymiany słowne nie wskazywały na to, tak Conor McGregor po prostu znokautował Dagestańczyka, wygrywając z nim wymiany i ostatecznie zwyciężając całą potyczkę słowną 30-26. Zapraszam do przeczytania analizy tej konferencji, wyjaśniającej o co Conorowi chodziło z niektórymi atakami:

1. Khabib jest moim fanbojem

Conor podczas konferencji powiedział: Fanboj, ten facet był moim fanbojem! Kupił moją koszulkę, wspierał ten ruch – Jest to prawda. Khabib swego czasu podziwiał Irlandczyka. W 2014 roku, kiedy sponsorem UFC była firma Dethrone, powstała koszulka z McGregorem, którą Khabib pochwalił i chciał ją mieć w swoim posiadaniu. Dodatkowo po walce Conora z Dustinem Poirierem zrobił sobie z tym pierwszym zdjęcie, chwaląc jego występ.

2. Czemu nie pijesz?

Kolejną zagrywką Conora było podanie Khabibowi szklanki z whiskey w środku. Wiedząc, że Nurmagomedov jest praktykującym muzułmaninem, zaproponował mu napój alkoholowy, na co Nurma odpowiedział, że nie pije. Odpowiedź ta dała tylko kolejne wyzwiska do ust McGregora, a Conor wtedy po raz pierwszy zahaczył o delikatny ton czyli religijność swego oponenta. Doskonale wiedział gdzie uderzyć bowiem chwilę później gdy dziennikarz powitał Khabiba słowami Salam alejkum Khabib po czym dodał gratuluję Conor z powodu wydania whiskey Proper Twelwe – a to rozsierdziło Khabiba który szybko wtrącił: Nie możesz mówić salam alejkum po czym wspominać o alkoholu.

3. Finansuje cię kryminalista!

W pewnym momencie Conor rzucił nazwiskiem Ziyavudina Magomedova. Ten Dagestański miliarder obecnie przesiaduje w areszcie, w którym czeka na wyrok z zarzutami defraudacji pieniędzy, oszustw podatkowych czy stworzenia kryminalnej organizacji. Tak się składa, że Magomedov jest właścicielem i główną osobą finansującą team oraz klub Khabiba Eagles MMA. Osoba Ziyavudina wielokrotnie pomagała Nurmagomedovi finansowo i w tę strunę uderzył McGregor, że Dagestańczyka wspierają kryminaliści oraz przypomniał, że jego jedyne źródło finansowania, zostało właśnie aresztowane.

4. Twój brat jest nikim!

Widziałem jego brata, nieprzytomnego, poddanego w innej organizacji – Conor tym razem uderzył w rodzinę Khabiba wspominając (w zasadzie kuzyna a nie brata) Abubakara Nurmagomedova, który na PFL 3 został poddany przez Pavla Kuscha. Abubkar był ogromnym faworytem w tej walce, tak jak faworytem teraz jest Khabib.

5. Czeczeńscy żołnierze, mordercy i ojciec Khabiba

Conor wspomniał, że Khabib ma szklaną szczękę jak wszyscy w Dagestanie i że powiedzieli mu o tym Wajnachowie (zbiorcza nazwa, jaką określa się blisko spokrewnionych ze sobą językowo i etnicznie Czeczenów i Inguszy). McGregor zaatakował też bezpośrednio ojca Khabiba Abdulmanapa Nurmagomedova. Conor nazwał go tchórzem i dodał „Czeczeni wiedzą o czym mówię„.

W tym momencie odpalił naprawdę najcięższe działa wspominając o braniu pieniędzy przez ojca Khabiba od dyktatora Czeczeni Ramzana Kadyrowa. Przypomniał też, że ojciec Khabiba (Dagestańczyk) umieścił na Instagramie zdjęcie Kadyrowa z tekstem Razem jesteśmy silniejsi. Conor skomentował to słowami:
– To taki sztuczny szacunek, stworzony ze strachu

Kadyrow jest najważniejszą postacią jeśli chodzi o MMA w Czeczeni, ale też jest bardzo negatywnie oceniany przez Zachód o czym można przeczytać na jego polskiej stronie na Wikipedii. Dagestańczycy i Czeczeni dawniej wojowali ze sobą, dziś jednak nie ma już większych animozji między nimi.

Conor uderzył nie tylko w rodzinne powiązania, ale też w dumę rodziny Nurmagomedov zarzucając im związanie się ze strachu z Kadyrowem. Dziennikarz BloodyElbow Karim Zidan w jednym z wywiadów wspomniał:

Khabib Nurmagomedov był zapraszany przez Kadyrowa by poprowadzić seminaria z MMA i choć mógł odmówić, to taka odmowa bardzo by kosztowała jego oraz jego rodzinę. Wiele osób godzi się na taką interakcję z Kadyrowem.

Choć Zidan również wspominał ogromną hipokryzję Conora McGregora, który wypomniał Khabibowi Kadyrowa, a sam sobie zrobił zdjęcie z Władymirem Putinem, który stoi za sukcesem dyktatora Czeczeni.

6. Ali Abdelaziz, FBI i terroryzm

Gdy Conor McGregor z dwoma pasami przewieszonymi przez barki zbliżał się na spotkanie twarzą w twarz z Khabibem, Ali Abdelaziz krzyknął „Ten skurwiel nie ma przecież żadnych pasów!” i miał rację – Conorowi pasy zostały odebrane. Conor jednak szybko odpowiedział „Ali Abdelaziz, zamknij mordę, ty terrorysto kapusiu

Conor odnosił się w tej kwestii do przeszłości Aliego Abdelaziza. 20 lat temu Ali należał do terrorystycznej organizacji Muslims of the Americas. Po ataku 11 września na wieże World Trade Center, Ali został złapany i dwa lata przetrzymywany w areszcie. Po tym czasie został zwerbowany przez FBI jako tajny informator (Confidential Informant 184), mający przekazywać informacje o dżihadystach, których sam trenował. By uwiarygodnić jego alibi w oczach byłych kolegów, FBI wydaliło Aliego z kraju i skrycie pomogło mu powrócić do USA. W FBI miał pseudonim „Delfin”, a Policja Miasta Nowy Jork dała mu przydomek „Tap Out”. W organizacji Muslims of the Americas, Abdelaziz uczył żołnierzy sztuk walki.

Federalne Biuro Śledcze jednak przestało mu ufać i udowodniło mu bycie podwójnym agentem i zatajanie informacji. W 2008 roku zwolnili go ze służby informatora, a gdy wszystko wyszło na jaw, założyciel MOA Sheikh Gilani, wydał rozkaz zamordowania Aliego, który podobno obowiązuje do dnia dzisiejszego.

Co łączy Aliego z Khabibem Nurmagomedovem? Ali jest jego menadżerem (jak i zresztą całej rzeszy innych topowych zawodników). A co oznaczały wykrzykiwania Jak się miewa Noah?! – Noah jest synem Abdelaziza, którego Ali porzucił gdy zaczął pracować dla FBI jako informator MOA. Dziennikarz Mike Russell ustalił, że pomimo dobrych zarobków, Ali do tej pory nie spłacił $50 000, które winny jest dziecku za porzucenie jego i kobiety z którą spłodził syna.

PODSUMOWANIE

O ile w redakcji jawnie celowaliśmy, że Khabib nie zostanie złamany jak Eddie Alvarez czy Jose Aldo, tak po tej konferencji nie jesteśmy już tak tego pewni. Conor McGregor znowu to zrobił. Znowu przygotował się bardzo dobrze do konfrontacji słownej i wykorzystał najgorsze możliwe brudy na Khabiba atakując jego dumę, jego rodzinę i jego wiarę – czyli trzy najważniejsze rzeczy dla Nurmagomedova. Chodzą słuchy, że McGregor ma jeszcze parę asów w rękawie i odpali je na kolejnych konferencjach powoli i systematycznie niszcząc spokój Khabiba by zrobić z nim to, co zrobił z Aldo czy Alvarezem.


Źródła:
https://www.fuqrafiles.com/knowledgebase/nypd-informant-ali-abdel-aziz/
https://www.fuqrafiles.com/knowledgebase/about-sheikh-gilani/
youtube.com/watch?v=gzhJ9PdY77c

67 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobry artykuł Chmurson. Nie chce nic sugerować ale odkąd zmienił się naczelny to znowu co jakiś czas pojawiają się fajne artykuły oraz wróciły jakieś tam cykle typu typowania redakcji. Brawo.

  No i cały czas czekam na szczene, bo @defthomas pisał w tamtym temacie, że będzie na dniach, a minęło dopiero pół  roku

 2. @Cloud o co chodzi z Putinem, który rzekomo stoi za sukcesami Conora? Ten akapit nie trzyma się kupy

  Wybacz, chodzi o Putina, który stoi za sukcesem Kadyrowa. Już poprawiam, dzięki!

  Tu dla równowagi:

  https://www.bloodyelbow.com/2018/9/26/17870536/ufc-229-conor-mcgregor-and-the-cartel-shady-figures-kinahan-hutch-khabib-mma-crime-gangs-news

  Wokół Rudego zawsze gęsto było od różnych podejrzanych typów.

  Widzisz i właśnie takich rzeczy powinien nauczyć się Khabib by mieć kontrę na gadkę Conora. Przeciwnicy Irlandczyka nie odrabiają pracy domowej tak jak on to robi 🙂

 3. Choć Zidan również wspominał ogromną hipokryzję Conora McGregora, który wypomniał Khabibowi Kadyrowa, a sam sobie zrobił zdjęcie z Władymirem Putinem, który stoi za sukcesem dyktatora Czeczeni.

  Ciekawe w jakiej rzeczywistości na "propozycję" zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z Putinem ktoś odpowiada "nie"?

 4. Ciekawe w jakiej rzeczywistości na "propozycję" zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z Putinem ktoś odpowiada "nie"?

  A to Putin chciał zdjęcie z Conorem czy Conor z Putinem?

 5. A to Putin chciał zdjęcie z Conorem czy Conor z Putinem?

  Putin powiedział cytuję:

  "Ho no tu zrobisz sobie ze mną zdjęcie bo muszę wrzucić jakieś foto na WKontaktie, a jak nie to gułag!"

 6. Jak Conor rozjebie Kebaba to będzie największym przechuje w MMA ever. Rzekłem.

  I tak będzie :beer::applause:

 7. https://www.bloodyelbow.com/2018/9/…res-kinahan-hutch-khabib-mma-crime-gangs-news

  problem w tym, ze Khabib nie przygotował się do konferencji tak jak Conor, poza tym be już zupełnie odleciało, a portal im się nieco rozleciał, szczególnie na yt, są wyjątkowo tendencyjni jeśli chodzi o niektórych zawodników.

 8. problem w tym, ze Khabib nie przygotował się do konferencji tak jak Conor, poza tym be już zupełnie odleciało, a portal im się nieco rozleciał, szczególnie na yt, są wyjątkowo tendencyjni jeśli chodzi o niektórych zawodników.

  Bez sensu byloby sie angazowac w slowne wymiany z Conorem, bo on to umie i wygralby z latwoscia. Mozliwe, ze dlatego Khabib za duzo nie mowil.

  Co do analizy, wszystko spoko, ale nie wiemy jaki wplyw ma to na Nurmagomedova i okaze sie dopiero jak przyjdzie walka, jesli w ogole sie odbedzie.

 9. Widzisz i właśnie takich rzeczy powinien nauczyć się Khabib by mieć kontrę na gadkę Conora. Przeciwnicy Irlandczyka nie odrabiają pracy domowej tak jak on to robi 🙂

  A może po prostu nie musi się uczyć takich praktyk i jest na tyle mocny psychicznie, że totalnie zlewa szczekanie ryżego.Zobaczymy czy Conor wszedł do głowy Khabiba, bo jeśli nie to ta taktyka może obrócić się przeciwko niemu.

 10. poza tym be już zupełnie odleciało, a portal im się nieco rozleciał, szczególnie na yt, są wyjątkowo tendencyjni jeśli chodzi o niektórych zawodników.

  Może i prawda, nie wiem. Nie zastanawiałem się nigdy, czy oni mają jakąś spójną linię. Heavy Hands czy wcześniej Judo Chops zawsze bdb. To o gangusach z otoczenia Conora to wręcz wydaje mi się napisane jako wewnętrzna polemika z Zidanem, który  z wyliczania patologii u Ruskich zrobił swojego konika i przykłada do wszystkiego polit-poprawny klucz zblazowanej klasy średniej "pierwszego świata".

 11. Taki wyszczekany, ale tylko do pierwszego suplesa. No a później 4 rundy maltretowania w parterze. Chociaż muslim będzie chciał maltretować przez pięć, to nie przejdzie gdyż ryży odklepie ciosy w czwartej.

 12. Może i prawda, nie wiem. Nie zastanawiałem się nigdy, czy oni mają jakąś spójną linię. Heavy Hands czy wcześniej Judo Chops zawsze bdb. To o gangusach z otoczenia Conora to wręcz wydaje mi się napisane jako wewnętrzna polemika z Zidanem, który z wyliczania patologii u Ruskich zrobił swojego konika i przykłada do wszystkiego polit-poprawny klucz zblazowanej klasy średniej "pierwszego świata".

  Może i tak, ale jak ktoś się trochę interesuje, to "fakty" przytoczone przez Conora, czy przez be to nie jest jakaś sensacja, a Conor był wiązany z mafią. Heavy Hands nie jest już częścią be, tak samo wiwisekcje i wszystko co robili ci 3  hipsterzy: Reubuesch, Simon i ten Angol.

 13. Jak Conor rozjebie Kebaba to będzie największym przechuje w MMA ever. Rzekłem.

  Jak Conor wygra to znaczy że walka przekupiona, chociaż to też będzie zależało od tego jak wyglądała walka

 14. Jak Conor wygra to znaczy że walka przekupiona, chociaż to też będzie zależało od tego jak wyglądała walka

  Nie, jesli Conor znokautuje, a tylko tak może wygrać, to jest lepszy i chuj. W przekupienie Khabiba nie uwierzę nigdy.

 15. Jak już wspominałem we wcześniejszych postach, Conor powyciągał brudy o które nie trudno bo są do okoła Kabiba.

  I jeszcze jedno, język ciała. Chociaż Kabib większości starał się nie słuchać albo mógł nawet nie rozumieć to mowa ciała ładnie pokazuje stosunek do Conora:

 16. Nie, jesli Conor znokautuje, a tylko tak może wygrać, to jest lepszy i chuj. W przekupienie Khabiba nie uwierzę nigdy.

  Każdy ma swoją cenę, a gdy sponsorzy znikają to cena może spadać. Diaza w tak chu..wej formie jak w drugiej walce z Conorem chyba nigdy nie widziałem. Conor dzięki podtrzymywaniu swojej zajebistości w mediach przez kolejne zwycięstwa zarobi o wiele więcej niż Khabib mógłby po wygranej z Conorem.

 17. @Cloud bardzo dobrze się to czytało, choć artykuł mocno subiektywny 😉

  Ale za wrzucenie Wikipedii jako źródła należy się :chuck:

 18. Każdy ma swoją cenę, a gdy sponsorzy znikają to cena może spadać. Diaza w tak chu..wej formie jak w drugiej walce z Conorem chyba nigdy nie widziałem. Conor dzięki podtrzymywaniu swojej zajebistości w mediach przez kolejne zwycięstwa zarobi o wiele więcej niż Khabib mógłby po wygranej z Conorem.

  Proszę Cię, to jest tak wyssane z palca, że trudno z tym polemizować. Kebab w swojej narracji wydaję mi się być prawdziwym. On serio walczy tam dla 'legacy' i nie wierzę, że po tym wszystkim co Conor nawygadywał, po tych wszstkich obrazach, które słyszeli wszyscy jego "bracia", dałby mu się specjalnie oklepać za jakiekolwiek pieniądze. No way, jak dostanie wpierdol, to po prostu był słabszy i Conor go rozpracował.

 19. Mój notes jest w MOJEJ GENIALNEJ GŁOWIE.

  Tytus jest tak biedny, że nie stać go na notes i musi go sobie wyobrażać :waldeklaugh:

  Musiałem.

 20. W końcu u was jakiś ciekawy artykuł, temat z Materla i gotowaniem to byla porazka ale ciesze sie ze sie uczycie na bledach . Ten temat jest MEGA ! Lajka juz zostawilem i oby wiecej takich artykulow ! super 🙂

 21. Chciałbym zauważyć Apropos tytułu…że o tym że McGregor zmiażdżył Khabiba czy nie decyduje nie to jak celnie trafił tylko to czy przyniosło to jakiś efekt. Ja widziałem Khabiba któremu nawet nie drgnęła powieka.

  Oczywiście psychofani Rudego mają swoja doktrynę która mówi że McGregor albo kogoś łamie psychicznie na konfie albo przeciwnik udaje że nie został złamany ale ci fani żyja w swoim małym tylko przez siebie rozumianym świecie.

  Za to widziałem pijanego w trzy dupy alkoholika któremu z nerwów czerwieniła się twarz ( chyba uraz po konfach z Floydem , tam mu się to zaczęło…może potrzebny jest psycholog)  i prawie pękła żyła na czole.

  Do autora artykułu ( jak mniemam psychofana Króla) … Proponuję pokazać film z konferencji jakiemuś specjaliście od mowy ciała ( tacy np. analizują debaty polityków) a później opowiadać o tym jak to McGregora zniszczył jak na razie niezniszczalnego Khabiba.

 22. Chciałbym zauważyć Apropos tytułu…że o tym że McGregor zmiażdżył Khabiba czy nie decyduje nie to jak celnie trafił tylko to czy przyniosło to jakiś efekt. Ja widziałem Khabiba któremu nawet nie drgnęła powieka.

  Oczywiście psychofani Rudego mają swoja doktrynę która mówi że McGregor albo kogoś łamie psychicznie na konfie albo przeciwnik udaje że nie został złamany ale ci fani żyja w swoim małym tylko przez siebie rozumianym świecie.

  Za to widziałem pijanego w trzy dupy alkoholika któremu z nerwów czerwieniła się twarz ( chyba uraz po konfach z Floydem , tam mu się to zaczęło…może potrzebny jest psycholog)  i prawie pękła żyła na czole.

  Do autora artykułu ( jak mniemam psychofana Króla) … Proponuję pokazać film z konferencji jakiemuś specjaliście od mowy ciała ( tacy np. analizują debaty polityków) a później opowiadać o tym jak to McGregora zniszczył jak na razie niezniszczalnego Khabiba.

  Może nie ekspert, ale koleś potwierdza twoją tezę że Khabib pozostał niewzruszony.

 23. ciekawy art ale nie przekonuje mnie, still #teamkhabib

  dla równowagi przydałby się tekst "o tym dlaczego Conor McGregor ma rozerwany pierdziel – analiza odbytu krula po długotrwałej penetracji przez Artiema Lobova" ale chyba się nie doczekam bo tu same fanboje rudego:irish:

 24. A to Putin chciał zdjęcie z Conorem czy Conor z Putinem?

  Oczywiście że Putin chciał sobie zrobić zdjęcie z krulem

 25. to jest jeszcze dla niektorych sport i nikomu nie zycze sluchac obelg publicznie pod adresem swoich bliskich rudy znowu przekroczyl granice ktrej ludzie nie przekraczaja z przyzwoitosci a nie bo sa gorszymi gimnazjalnymi pyskaczami, irlandia to nie rosja tam jest inna zeczywistosc duzo smutniejsza i brutalniejsza i gowno o tym wiemy nie mozna winic czloqwieka za to gdzie sie urodzil i wychowal, to co robi ten maly kutas poraz kolejny jest po prostu odrazajace i smutne i symbolizuje staczanie sie ufc w komercyjne oblesne igrzyska schlebiajace najnizszym chorym gustom i  instynktom

 26. Jak już wspominałem we wcześniejszych postach, Conor powyciągał brudy o które nie trudno bo są do okoła Kabiba.

  I jeszcze jedno, język ciała. Chociaż Kabib większości starał się nie słuchać albo mógł nawet nie rozumieć to mowa ciała ładnie pokazuje stosunek do Conora:

  Pamiętaj tylko, że planem Khabiba względem Conora. Był spokój i nie dać się wyprowadzić z równowagi. W tamtych walkach był podpalony, sam tego chciał jak np z Tonym. Tu wiedział, że musi być opanowany.

 27. to jest jeszcze dla niektorych sport i nikomu nie zycze sluchac obelg publicznie pod adresem swoich bliskich rudy znowu przekroczyl granice ktrej ludzie nie przekraczaja z przyzwoitosci a nie bo sa gorszymi gimnazjalnymi pyskaczami, irlandia to nie rosja tam jest inna zeczywistosc duzo smutniejsza i brutalniejsza i gowno o tym wiemy nie mozna winic czloqwieka za to gdzie sie urodzil i wychowal, to co robi ten maly kutas poraz kolejny jest po prostu odrazajace i smutne i symbolizuje staczanie sie ufc w komercyjne oblesne igrzyska schlebiajace najnizszym chorym gustom i  instynktom

  POBUDKA!!!!! Przespałeś ostatnie pare lat. Już od jakiegoś czasu w internecie, telewizji i realnym życiu rządzi wulgaryzm. Z momentem wypuszczenia Warsaw Shore to wzrosło, ludzie są coraz głupsi, a przecież miało być odwrotnie? Kiedyś zanim uklękłeś przed wybranką pytaleś o zgodze jej ojca. Dzisiaj, pytasz się czy idzie się ruchać. Seks to była ta wisienka na torcie, dzisiaj dla wielu to jebanie samo w sobie. Ale nie bój się kolego, to już niedługo jebnie, a huk będzie, że hoho

 28. obczajcie to, kadyrov niezły wariat. tak sie konczy jak putin dał swojemu koleżce władze i hajs ale okazało sie ze jest pojebem ;s

 29. Olewam te wszystkie analizy. Z niecierpliwością czekam, aż wirtuoz psychologii sportowej wypowie się kto się obsrał po ważeniu. @Orest

 30. Pamiętaj tylko, że planem Khabiba względem Conora. Był spokój i nie dać się wyprowadzić z równowagi. W tamtych walkach był podpalony, sam tego chciał jak np z Tonym. Tu wiedział, że musi być opanowany.

  No właśnie, filmik pokazuje że dał soę wyprowadzić z równowagi i nie był opanowany patrząc na mowę ciała. Ogólnie można by było odnieść może o takie wrażenie ale rozbijając to na czynniki pierwsze widać że jest sztywny(przestraszony-pozostawiam do indywidualnych ocen). I ja nie uważam Conora za Boga, ja widzę po jego walkach jak jego wchodzenie do głowy rozbija przeciwników przed wejściem do klatki. A później wchodzą do klatki nie będąc gorszymi umiejętnościami i się poddają, przegrywają. Widać wtedy jak dużo robię psychologia i psychika.

 31. O ile w redakcji jawnie celowaliśmy, że Khabib nie zostanie złamany jak Eddie Alvarez czy Jose Aldo, tak po tej konferencji nie jesteśmy już tak tego pewni.

  To jest na poważnie czy żart? Bo w sumie gdyby to był zwykły post, to bym z miejsca uznał to za trolling i olał, a tak to nie wiem czy naprawdę tak myślicie, czy po prostu trollujecie, co nie bardzo wypada skoro wrzucacie to jako newsa na stronę główną.

 32. To trochę jak starcie pająka z skorpionem. Pająk musi skrócić dystans, a jedyną szansą skorpiona na wygranie jest te jedno kłucie. Jeśli pająk je przejdzie to go osaczy i już nie wypuści.

  Khabib rzecz jasna to pająk, Conor to skorpion

 33. Ja bym tylko przypomniał, jak Conor "zniszczył" Floyda, kiedy na drugiej konfie wygarnął mu niepłacenie podatków, brak umiejętności czytania i sprawił, że tłum krzyczał "f**k Mayweathers".

  I jak zaraz potem Floyd na pełnym luzie udzielał wywiadu, gdzie widać było jak to wszystko po nim spłynęło: "to jest show, tak trzeba robić".

 34. I jak zaraz potem Floyd na pełnym luzie udzielał wywiadu, gdzie widać było jak to wszystko po nim spłynęło: "to jest show, tak trzeba robić".

  Porównujesz doświadczenie medialne Floyda i Kabiba?

  Po jednym spłynie, po innym nie – efekt zobaczymy dopiero w klatce.

 35. Ja bym tylko przypomniał, jak Conor "zniszczył" Floyda, kiedy na drugiej konfie wygarnął mu niepłacenie podatków, brak umiejętności czytania i sprawił, że tłum krzyczał "f**k Mayweathers".

  I jak zaraz potem Floyd na pełnym luzie udzielał wywiadu, gdzie widać było jak to wszystko po nim spłynęło: "to jest show, tak trzeba robić".

  Floyd był pod kontrolą tego wydarzenia od początku do końca, on potrzebował żeby Conor nabrał ludzi że ta walka ma sens. Totalnie inna bajka niż z Khabibem, tam był cyrk dla pieniędzy, tutaj jest prawdziwa walka.

 36. Porównujesz doświadczenie medialne Floyda i Kabiba?

  Po jednym spłynie, po innym nie – efekt zobaczymy dopiero w klatce.

  Floyd był pod kontrolą tego wydarzenia od początku do końca, on potrzebował żeby Conor nabrał ludzi że ta walka ma sens. Totalnie inna bajka niż z Khabibem, tam był cyrk dla pieniędzy, tutaj jest prawdziwa walka.

  Dla mnie po tej konfie o wiele bliżej Khabibowi do Floyda niż np. do Jose. Nie widziałem z nim żadnego wywiadu "na gorąco", może będzie coś więcej do przejrzenia po kolejnych wydarzeniach, ale moim zdaniem po prostu po nim spłynęło.

 37. Ciekawa analiza. Jednak trend jest odwrotny na wiekoszsci anglojezycznych portalach o mma. Wszyscy uwazaja ze Khabib swoim spokojem, i paroma celnymi uwagami osmieszyl Connora. Do tego kazdy jest zaniepokojony tym, jak CM blaznowal i wygladal jakby to wszystko bylo wymuszone ( bardziej niz zwykle ). Brak reakcji reporterow ( bo tylko oni zostali dopuszczeni do konferencji ), tez wydawal sie draznic Connora. Czas pokaze, klatka zweryfikuje. Nurma wydaje sie znacznie solidniejszy psychicznie poki co, niz poprzedni rywale McGregora

 38. Dla mnie po tej konfie o wiele bliżej Khabibowi do Floyda niż np. do Jose. Nie widziałem z nim żadnego wywiadu "na gorąco", może będzie coś więcej do przejrzenia po kolejnych wydarzeniach, ale moim zdaniem po prostu po nim spłynęło.

  To samo odnioslem wrazenie , Khabib byl mega wyluzowany.

 39. Ciekawe czy będzie taki wyluzuwany, konferencja w czwartek tylko, że już z udziałem kibiców. Oby ziomale Nurmy się postarali bo te irkandzkie skrzaty potrafią zagłuszyć.

 40. Ciekawa analiza. Jednak trend jest odwrotny na wiekoszsci anglojezycznych portalach o mma. Wszyscy uwazaja ze Khabib swoim spokojem, i paroma celnymi uwagami osmieszyl Connora. Do tego kazdy jest zaniepokojony tym, jak CM blaznowal i wygladal jakby to wszystko bylo wymuszone ( bardziej niz zwykle ). Brak reakcji reporterow ( bo tylko oni zostali dopuszczeni do konferencji ), tez wydawal sie draznic Connora. Czas pokaze, klatka zweryfikuje. Nurma wydaje sie znacznie solidniejszy psychicznie poki co, niz poprzedni rywale McGregora

  Nie możesz tak myśleć! Fani rudzielca nie mogą się mylić!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.