Colby Covington, słynie ze swojego ostrego języka i raczej nie przebiera w słowach komentując zachowania innych zawodników lub sytuacji związanych z mieszanymi sztukami walki. W ten sposób naraził się już fanom np. z Brazylii, których nazwał brudnymi zwierzętami.

Teraz natomiast w podobnym stylu postanowiło dolać oliwy do ognia i ostro potraktować Khabiba Nurmagomedova, który pokonał podczas UFC 229 Conora McGregora.

Khabib Nurmagomedov to brudne zwierzę.

Covington napisał na Twitterze i postanowił równie dosadnie skomentować zachowanie Dagestańczyka po walce z Conorem McGregorem.

To był świetny sposób na cofnięcie tego sportu o 20 lat ty głupi ruch*czu owiec.

Wpis ten został jednak szybko skasowany przez Colby’ego, który wycofał się z tych słów rakiem po fali krytyki jaka na niego spadała w komentarzach.

Warto przypomnieć, że wcześniej Covington nie omieszkał również zmieszać z błotem Conora McGregora, o którym przed walką mówił:

Bierze swoje małe porcje kokainy i imprezuje ze swoimi dziwkami. Staje się miękki. Jest małym, naćpanym karzełkiem.

6 KOMENTARZE

  1. Placki, jak zwykle pewnej granicy nie przekrocza, a takie kozaczki. On i McGregor.

  2. Conor wpierdol życia już dostał. W sumie już drugi…teraz czas żeby ktoś dopierdolił Covingtonowi jak kozie za obiery

  3. Co tu sie odpierdala na forum? Nagle bronicie jakis pierdolonych islamistów? Jak zacząłem czytać tego posta morde miałem całą w banana . Wkurwił mnie Colby że sie wycofał ze słów o jebaniu kóz , ja go popieram , to zwierzęta i akurat on mógłby posranego Khabiba dojebać i to w ciemno obstawie hajsy jeśli doszłoby do walki w nieodległym terminie . Koleś powiedział prawde o tej popierdolonej ideologii która jak i inne gówna tego świata zostanie rozkurwiona prędzej czy później , razem z lewactwem mam nadzieje … Jaracie sie w chuj tymi kałachami w dagestanie i czeczeni jak jakieś gimbusy , tak jakby kurwa tylko oni byli gangsterami na świecie, u nas są gorsze kozaki , o USA nie wspomne , tylko w naszych państwach obowiązuje jakieś prawo i jadąc autem z akaczem za szybą odjebie cie psiarnia albo wojsko, u nich widać można bawić sie dalej w bandytów legalnie bo obowiązuje brak cywiliacji!

  4. Co tu sie odpierdala na forum? Nagle bronicie jakis pierdolonych islamistów? Jak zacząłem czytać tego posta morde miałem całą w banana . Wkurwił mnie Colby że sie wycofał ze słów o jebaniu kóz , ja go popieram , to zwierzęta i akurat on mógłby posranego Khabiba dojebać i to w ciemno obstawie hajsy jeśli doszłoby do walki w nieodległym terminie . Koleś powiedział prawde o tej popierdolonej ideologii która jak i inne gówna tego świata zostanie rozkurwiona prędzej czy później , razem z lewactwem mam nadzieje … Jaracie sie w chuj tymi kałachami w dagestanie i czeczeni jak jakieś gimbusy , tak jakby kurwa tylko oni byli gangsterami na świecie, u nas są gorsze kozaki , o USA nie wspomne , tylko w naszych państwach obowiązuje jakieś prawo i jadąc autem z akaczem za szybą odjebie cie psiarnia albo wojsko, u nich widać można bawić sie dalej w bandytów legalnie bo obowiązuje brak cywiliacji!tu juz od dawna sami milosnicy ciapatych

  5. biala rasa combat 18 ??? przeciez islam to jedyna religiia tolerowana przez faszystow, ba byly nawet islamskie dywizje SS chocby waffen SS Handschar.czego dzis sie uczy w szkolach tych nastolatkow?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.