Leon Edwards zapowiada, że Colby Covington zapłaci za słowa, które wypowiedział przed ich pojedynkiem na UFC 296. Covington na konferencji prasowej wspomniał zmarłego ojca Edwardsa.

Mistrz kategorii półśredniej, Leon Edwards, stanie do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego dywizji do 77 kilogramów UFC, kiedy to w ten weekend na UFC 296 w Las Vegas w T-Mobile Arena zmierzy się z Colbym Covingtonem. Chaos przed walką prowokował rywala i w jednej z wymian zdań, wspomniał o zmarłym ojcu mistrza. Rocky w rozmowie z Joe Roganem po ostatnim spotkaniu twarzą w twarz z pretendentem zapowiedział, że ten zapłaci za swoje słowa.

Ten gość jest już martwy. Niech upewni się, że pamięta wszystko co powiedział na temat mojego taty. Jutro to załatwimy.

32-letni Edwards (21-3, 1 NC MMA) w ostatniej walce pokonał drugi raz w karierze Kamaru Usmana. Na swoim koncie ma także zwycięstwa z m.in. Rafaelem dos Anjosem, Nate’em Diazem czy Donaldem Cerrone. Numer 4. rankingu bez podziału na kategorie wagowe UFC w przeszłości 10 z 21 wygranych zdobywał przez skończenia przed czasem. Anglik w oktagonie największej organizacji MMA na świecie występuje od listopada 2014 roku. Podczas dzisiejszej gali UFC 296 będzie miał okazję na drugą obronę pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej UFC.

UFC 296 – wyniki na żywo od 00:30

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,963 komentarzy 3,011 polubień

Leon Edwards zapowiada, że Colby Covington zapłaci za słowa, które wypowiedział przed ich pojedynkiem na UFC 296. Covington na konferencji prasowej wspomniał zmarłego ojca Edwardsa. Mistrz kategorii półśredniej, Leon Edwards, stanie do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego dywizji do 77 kilogramów UFC, kiedy to w ten weekend na UFC 296 w Las Vegas w T-Mobile Arena […]

Odpowiedz polub

click to expand...