Jorge Masvidal nie zamierza przestrzegać nowej zasady „American Top Team” wobec swojego byłego przyjaciela, Colby’ego Covingtona. Dan Lambert i jego trenerzy chcą, aby zawodnicy ATT szanowali się wzajemnie i nie rugali w mediach. Masvidal nie toleruje jednak zachowań Covingtona, o czym dał znać na swoim profilu na Twitterze.

Je*ać Coby’ego. Najbardziej wrażliwy gość w historii UFC. Nie możecie mnie wywalić z klubu, bo ta zasada dotyczy się tylko zawodników. Nie gości, którzy uwielbiają wąchać czyjeś krocze i dają sobie łamać szczęki przez innych wąchaczy. ATT, dobrze wiemy, że ten gość nie jest zawodnikiem.

Mówi się, że to właśnie Masvidal może być kolejnym pretendentem w kategorii półśredniej UFC. Miałby zmierzyć się z mistrzem tej dywizji, Kamaru Usmanem. Początkowo walka planowana była na lipiec tego roku, lecz nieznane są obecnie plany organizacji biorąc pod uwagę sytuację z koronawirusem. „Gamebred” (35-13 MMA) wygrał trzy ostatnie pojedynki, pokonując Nate’a Diaza, Bena Askrena i Darrena Tilla. W pojedynku z „Funkym” pobił rekord na najszybszy nokaut w historii UFC.

Covington (15-2 MMA) przegrał w ostatniej walce z Kamaru Usmanem przez TKO w 5 rundzie po wyrównanym pojedynku. „Chaos” kusił fanów, że wejdzie w zastępstwo do pojedynku z Tyronem Woodleyem w zastępstwie za Leona Edwardsa, ale ostatecznie gala nie doszła do skutku.

16 KOMENTARZE

 1. Nie gości, którzy uwielbiają wąchać czyjeś krocze i dają sobie łamać szczęki przez innych wąchaczy.

  Covington wyjaśniony :mjsmile:

 2. Dzień dobry.

  Jebać Coby'ego

  Ponawiam apel do Redakcji, aby nie publikować takich wulgarnych wpisów. Nawet nie wykropkowane przekleństwa w newsie. Przecież to skandal.

  HEJT STOP.

  Pozdrawiam.

 3. Dzień dobry.

  Ponawiam apel do Redakcji, aby nie publikować takich wulgarnych wpisów. Nawet nie wykropkowane przekleństwa w newsie. Przecież to skandal.

  HEJT STOP.

  Pozdrawiam.

  Dzień dobry,

  Specjalnie dla Państwa zastosowałem znaną w Internecie cenzurę. Za pomocą wciśnięcia przycisków shift oraz cyfry 8 (osiem) ukryłem wulgaryzm, chroniąc tym samym młodszych, czy też bardziej wrażliwych czytających.

  Mam nadzieję, że taki zabieg jest wystarczający, aby dalej dostarczać treści ze świata MMA przekazując tym samym sens wypowiedzi tych jakże agresywnych, lecz inteligentnych, istot.

  W razie pytań, pozostaję oczywiście do dyspozycji. Na naszej głównej stronie, na którą Pan na pewno wchodzi, są moje media społecznościowe, na których odpisuję (tak, naprawdę!) fanom na ich uwagi.

  Pozdrawiam,

  Bartłomiej Zubkiewicz

 4. Specjalnie dla Państwa zastosowałem znaną w Internecie cenzurę. Za pomocą wciśnięcia przycisków shift oraz cyfry 8 (osiem) ukryłem wulgaryzm, chroniąc tym samym młodszych, czy też bardziej wrażliwych czytających.

  Proszę o weryfikację skuteczności podjętych działań.

 5. Proszę o weryfikację skuteczności podjętych działań.

  Drogi Panie,

  To wersja dla hardych,  twardych i piekielnie surowych fanów na naszym forum, Cohones. Konto jest identyfikowane przez bardzo skomplikowany skrypt.

  Pozdrawiam,

  Bartłomiej Zubkiewicz

 6. Dzień dobry.

  A chuj kobiemu do dupy.

  Pozdrawiam.

  Komentarz w wersji dla twardych użytkowników.

 7. Dlatego taki właśnie zajebisty ten przepis – każdy bardziej popularny będzie dalej gadał co chce, bo w końcu utrzymują ten klub.

 8. Dzień dobry.

  Ponawiam apel do Redakcji, aby nie publikować takich wulgarnych wpisów. Nawet nie wykropkowane przekleństwa w newsie. Przecież to skandal.

  HEJT STOP.

  Pozdrawiam.

  Szanowny Panie kolego, jeśli sposób podany przez szanownego redaktora

  Dzień dobry,

  Za pomocą wciśnięcia przycisków shift oraz cyfry 8 (osiem) ukryłem wulgaryzm, chroniąc tym samym młodszych, czy też bardziej wrażliwych czytających.

  jednak nie okaże się skuteczny, proszę w celu natychmiastowego ratowania sytuacji spróbować kombinacją klawyszy ALT +F4

  To powinno pomóc rozwiązać ten impas!

  Do usług, moje uszanowanie

 9. Trochę patowa sytuacja, Masvidal wyszedł przed szereg pomimo wyraźnego zakazu, ze strony Lamberta. Jorge dolał oliwy do ognia, który miał zostać przyduszony i nie teraz nie wiadomo czy na nowo nie wzniecił pożaru. To poetycka wersja, pytanie brzmi co teraz zrobi Dan bo za słowami muszą iść czyny inaczej to wszystko będzie gówno warte.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.