Colby Covington chciałby doprowadzić do mistrzowskiego starcia z Leonem Edwardsem w lipcu tego roku. Prezydent UFC wskazał właśnie Covingtona jako następnego pretendenta w kategorii półśredniej organizacji. „Chaos” skomentował trzecie starcie Edwardsa z Usmanem, do którego doszło w ten weekend na UFC 286 w Londynie.

Covington to czołowy zawodnik kategorii półśredniej, który ma dostać kolejną w swojej karierze mistrzowską szansę od organizacji UFC. Sam zawodnik twierdzi, że chciałby doprowadzić do takiego pojedynku w lipcu tego roku. Amerykanin był obecny podczas UFC 286 w Londynie w ten weekend i skomentował podczas konferencji prasowej po gali trzecie starcie Leona Edwardsa z Kamaru Usmanem. Według niego, panowie nie pokazali nic specjalnego.

Nie widziałem nic specjalnego. Widziałem gościa, który nie jest już głodny sukcesów. Ma swój tytuł, zarobił kasę i już jest poza sportem. Oczywiście sędziowie pracowali też pod niego. Dostał swoją walkę w domku. Teraz czas na starcie z prawdziwym mężczyzną, prawdziwym mistrzem, mistrzem wybranym przez kibiców, królem Miami i najważniejsze – ulubionym zawodnikiem Donalda Trumpa.

Leon Scott jest bardzo dobry kiedy walczy z praworęcznymi zawodnikami. Ma swoje lewe kopnięcie, lewą rękę, to jego ulubione akcje. Teraz zawalczy z mańkutem, który będzie wywierał na nim presję. Style tworzą walki i ja skończę go przed czasem w Ameryce, mam nadzieję, że w lipcu tego roku. Zróbmy to.

35-letni Covington (17-2 MMA) nie walczył w oktagonie UFC od czasu wygranej z Jorge Masvidalem, do której doszło w marcu tamtego roku. Obecnie zajmuje 2. miejsce w rankingu kategorii półśredniej i został wyznaczony przez Danę White’a jako następny pretendent w dywizji do 77 kilogramów, co wzbudziło oburzenie m.in. Belala Muhammada i samego mistrza, Leona Edwardsa. „Rocky” wypomniał Covingtonowi brak aktywności w oktagonie. Jak widać organizacja ma jednak inne zdanie co do „Chaosa” i już niedługo zobaczymy zapewne ich pojedynek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

jd0490

UFC
Lightweight

9,040 komentarzy 18,951 polubień

Mordko kolba ci szczękę połamał co ty wariat
Nikogo tez ci nakurwi

Odpowiedz polub

Don Pedro Dela Vega

BAMMA
Light Heavyweight

1,013 komentarzy 3,453 polubień

Mordko kolba ci szczękę połamał co ty wariat
Nikogo tez ci nakurwi

Kolba Kolbie ? :mamed:

Odpowiedz 5 polubień

Siwy25_1

UFC
Bantamweight

8,029 komentarzy 39,089 polubień
BogdanJanusz

PRIDE FC
Welterweight

6,696 komentarzy 35,558 polubień

Ja bym na jego miejscu się bardziej martwił jak obali Nikogo skoro Usman miał wyjątkowo ciężko

Odpowiedz polub

Cassius42

KSW
Lightweight

5,154 komentarzy 9,332 polubień

Teraz czas na starcie z prawdziwym mężczyzną, prawdziwym mistrzem, mistrzem wybranym przez kibiców, królem Miami i najważniejsze - ulubionym zawodnikiem Donalda Trumpa.

Dana White jest fanem Trumpa, chyba stąd ten wybór

Odpowiedz polub

mmaestro

Oplot Challenge
Middleweight

105 komentarzy 212 polubień

I komu tu kibicować ? Ehh..

Odpowiedz polub

L
Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,507 komentarzy 19,448 polubień

Niby nic specjalnego a 2 razy zrobił to czego on nie potrafił :DC:

Odpowiedz 1 Like

Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,637 komentarzy 16,564 polubień

Style tworzą walki i ja skończę go przed czasem w Ameryce,

Na ostatnie 9 walk Kolba skończył rywala zaledwie raz, tak więc takie bajdury to niech zostawi dla kurewek z którymi się prowadza. Jeżeli Edek będzie tak bronił sprowadzeń jak dzisiaj, to w stójce rozstrzela Bumeranga jak Niemcy jeńców.

Odpowiedz 4 polubień

dawid91

Shark Fights
Featherweight

1,100 komentarzy 3,342 polubień

Jeszcze zatęsknimy za Usmanem szczególnie ze poza nim przy pasie będą się kręcić tylko Colba, Leon i ten jeden którego imienia zapomnilem.

Odpowiedz polub

Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień

Covington jest mocny, ale mówiąc jak to kogoś nie skończy przed czasem naraża się na śmieszność :jjsmile: .

Odpowiedz polub