Do starcia Rafaela dos Anjosa z Colbym Covingtonem coraz bliżej. Stawką walki, podczas gali UFC 225, będzie tymczasowy pas mistrzowski kategorii półśredniej UFC, a Covington jest przekonany, iż wygrywając walkę zostanie niekwestionowanym mistrzem.

Każdy chce mnie oglądać. Nie ważne czy ktoś chce zobaczyć jak przegrywam czy też jak wygrywam, to bez różnicy. Oni wszyscy wykupią PPV, żeby zobaczyć jak spuszczam łomot Rafaelowi dos Anjosowi. Zamierzam zostawić go nieruchomego na macie oktagonu i wówczas bez wątpienia będę niekwestionowanym mistrzem świata wagi półśredniej. On nie ma szans. 9 czerwca cały świat dowie się kto jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów tej kategorii wagowej, a jest nim Colby “Chaos” Covington.

Covington powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAWeekly i dodał.

Jestem dobry dla tego biznesu. Jestem super czarnym charakterem mojej kategorii wagowej. Jestem najlepszym czarnym charakterem całego UFC. Oni zaczynają teraz pojmować moją wartość, bo jest aktualnie zawodnikiem przyciągającym najwięcej uwagi.

3 KOMENTARZE

  1. Hmm..to podobnie jak z ludźmi, którzy o sobie mówią jacy to nie są krejzi i heheszki jednak nikt dookoła tego nie potwierdza. Ja wiem, że jestem pierdolnięty bo wszyscy mi to mówią a jemu co najwyżej mówią, że wkurwia ludzi na siłę.

  2. Tylko ty jesteś najwspanialszy, tylko ty sprzedajesz mnóstwo PPV i TYLKO ty tak uważasz :DRDA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.