Colby Covington twierdził, że w kolejnej walce zmierzy się z aktualnym mistrzem, Kamaru Usmanem, o pas mistrzowski UFC. Organizacja ma jednak inne plany – zestawiła ona Chaosa z byłym mistrzem, Robbiem Lawlerem. O zestawieniu z Ruthlessem i nie tylko wypowiedział się w wywiadzie z Arielem Helwanim dla ESPN.

Tak, Robbie to legenda więc zasługuję na walkę o pas mistrzowski. Jestem podekscytowany tym, że będę mógł mu ją dać, bo w American Top Team był on rozpieszczany. Ja zasłużyłem na to co mam ciężką pracą. On miał wszystko podane na tacy w ATT. Wszyscy trenerzy, sparingparterzy pomagali mu w przygotowaniach, a on nagle odwrócił się do nich plecami przez jakieś zdjęcie? Ups, powiedziałem to na głos, Ariel? Przepraszam, nie chciałem zdradzać sekretu o tym dlaczego opuścił on ATT. Wziął jednak piłkę z piaskownicy, obraził się i odszedł z powodu zdjęcia.

Chodziło o zdjęcie Tyrona Woodleya po tym jak wygrał on tytuł mistrzowski w walce właśnie z Robbiem Lawlerem. Dlatego opuścił ATT.

Przypomnijmy, że zarówno Woodley jak i Lawler reprezentowali American Top Team przed ich walką o pas mistrzowski. Teraz Covington trenuje w ATT, a Lawler przygotowuje się do walk na Florydzie z m.in. Lukiem Rockholdem, Kamaru Usmanem czy Michaelem Chandlerem.

Walka Lawlera z Covingtonem odbędzie się 3 sierpnia w Newark.

9 KOMENTARZE

  1. Liczę na Robbiego w trybie "warga pękła mi na pół, ale wyjebane, drę mordę" i kolbe wynoszonego w czarnym worku z klatki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.