Colby Covington stał się jednym z najbardziej znienawidzonych zawodników w całym UFC, a być może i w całym MMA. Wszystko po serii wpadek (lub autopromocji) jakie zaliczył w ostatnim czasie. Od odrażania się brazylijskim fanom i zawodnikom, przez pójście na policję po tym jak Fabricio Werdum rzucił w niego bumerangiem w reklamówce, aż do zdradzenia na swoim koncie na Twitterze zakończenia Gwiezdnych Wojen.

Zawodnik znany jest też z otwartego konfliktu ze swymi fanami, którzy wyzywają go w mediach społecznościowych. Na temat ich temat w grudniu zeszłego roku pisał:

Kilka setek osób jest wściekłych i chce mojej głowy oraz tego by ISIS spaliło mi rodzinę. Także sporo prawiczków i nerdów jest teraz na mnie złych.

Teraz wrzucił obrazek na swoje konto na Instagramie, na którym ukazuje, jak według niego wyglądają hejterzy z forum Sherdoga i Reddita, którzy krytykują jego zachowanie. Jest to typowy mem hejtera, czyli spasionego do granic możliwości „kuca”, któremu łatwo przychodzi krytykowanie zza monitora. Obrazek opatrzony jest tekstem „Covington? Taa, w punktach miał 30-26, ale Maia go masakrował przez pierwsze 15 sekund. Covington to smutny i żałosny przegryw!!”

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Ten moment jest piękny jak on sam wylatuje z tej reklamówki, gdy odbija się od łba Confliktona hahahaaha

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.