Colby Covington na UFC on ESPN 5 zmierzy się z byłym mistrzem kategorii półśredniej, Robbiem Lawlerem. Zawodnik w przeszłości wspominał o tym, że nie zaakceptuje innej walki niż tej o pas mistrzowski z Kamaru Usmanem, lecz jak widać zmienił on swoje zdanie. O swojej decyzji opowiedział w MMAJunkie Radio.

Zaakceptowałem tę walkę od razu. Marty Fake Newsman udaje, że jest kontuzjowany, kto wie kiedy on wróci? Już nie ma go 6 czy 7 miesięcy, nie wiadomo kiedy będzie w stanie walczyć. Gada cały czas coś innego, wymyśla nowe wymówki co tydzień. Show musi trwać. Muszę bronić swojego tytułu. Wygrałem go i teraz czas na obronę.

Robbie Lawler to zasługujący na walkę mistrz. Jeśli wyjdziesz na ulicę i zapytasz tysiąc osób kogo znają, Marty Fake Newsmana czy Robbiego Lawlera, kogo wybiorą? No właśnie. Jest większym nazwiskiem, legendą tego sportu, prawdziwym mistrzem i zawodnikiem, którego chcą oglądać fani. Ma ekscytujący styl walki. Jestem podekscytowany tym pojedynkiem, bo wiem, że to będzie wojna. Transmisja na ESPN, godziny szczytu. Nikt nie jest bardziej gotowy na takie widowiska niż Colby Chaos Covington.

Walka Covingtona z Lawlerem odbędzie się 3 sierpnia w New Jersey.

14 KOMENTARZE

 1. Jeśli wyjdziesz na ulicę i zapytasz tysiąc osób kogo znają, Marty Fake Newsmana czy Robbiego Lawlera, kogo wybiorą?

  W Warszawie Pudziana albo naszego Mameda. :juanlaugh:

 2. Tak jak twierdziłem, że Usman nie ma szans na znokautowanie Kolby, tak tutaj oczywiście liczę na nokaut, z odklepaniem ciosów głową.

 3. Marynarka i czerwona czapka u prezydenta. Troche faux pas ale to w koncu Colby Chaos Covington. Mam nadzieje, ze Lawler ubije

 4. Marynarka i czerwona czapka u prezydenta. Troche faux pas ale to w koncu Colby Chaos Covington. Mam nadzieje, ze Lawler ubije

  wymienili sie, czapka za ten tymczasowy pasek od spodni.

 5. W skrócie: Hajs na dziwki się kończy, trzeba coś zarobić i wygrać, żeby móc jeszcze więcej pierdolić głupot.

 6. jak colby nie lubię to w tym pojedynku jestem za nim a tylko dlatego, ze typ w lokach może dostać walke o tytuł…

 7. Menadżer Colby mówił że UFC wymusiło na nich tą walkę. Podobno nie mieli żadnego innego pomysłu na walkę wieczoru w tym terminie.

 8. Jestem podekscytowany tym pojedynkiem, bo wiem, że znowu będę zamykał przy siatce!

  Ta… Też nie mogę się doczekać.

 9. Marynarka i czerwona czapka u prezydenta. Troche faux pas ale to w koncu Colby Chaos Covington. Mam nadzieje, ze Lawler ubije

  wymienili sie, czapka za ten tymczasowy pasek od spodni.

  Donald jak zwykle zrobił dobry biznes :frankapprove:

 10. Kolba kiedyś twierdził, że jebał Robbiego na sparingach jak chciał :lol:. Zajebiście, że ich zestawili i będziemy mogli się przekonać jak jest naprawdę :robbie:.

 11. Jak go Robbie szybko nie usadzi to raczej Colby będzie miał coraz łatwiej. W sumie to ciężko wytypować Robbie jest strasznie chimeryczny. Bywa nawet, że w tym samym pojedynku w jednej rundzie walczy super a w następnej praktycznie nic nie robi.

 12. Menadżer Colby mówił że UFC wymusiło na nich tą walkę. Podobno nie mieli żadnego innego pomysłu na walkę wieczoru w tym terminie.

  Pisalem o tym juz wczoraj w innym temacie ale spoko:wink:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.