Colby Covington jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych zawodników UFC. Jego wypowiedzi i obelgi wielokrotnie odbijały się szerokim echem w środowisku MMA. Amerykanin w rozmowie z portalem BJPenn.com zapewnił, że tworzy swój własny styl i nie próbuje kopiować innych zawodników znanych z trash talku, Conora McGregora i Chaela Sonnena.

Ludzie mówią, że naśladuję Conora McGregora albo Chaela Sonnena. Nie próbuję być tak jak oni. Czy wyglądam na takiego, który stara się zdobyć więcej followersów i fanów? Nie obchodzą mnie takie rzeczy. Nie staram się sprawić, aby ludzie byli szczęśliwi. Mam to gdzieś. Będziecie na mnie wkurzeni, ale będziecie też nakręceni, żeby zobaczyć moją walkę, bo chcecie widzieć jak przegrywam. Koniec końców, ludzie i tak będą gadać, że próbuję udawać innych, nie jest tak. Jestem wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Nikt przede mną nie zrobił czegoś podobnego, jestem prawdziwym czarnym charakterem.

Colby Covington w swoim następnym pojedynku zawalczy z Rafaelem dos Anjosem o tymczasowy pas mistrzowski kategorii półśredniej. Walka odbędzie się 10 czerwca w Chicago podczas UFC 225. Pełną rozpiskę gali można zobaczyć TUTAJ.

3 KOMENTARZE

  1. Ja tam go lubię, bo potrafi rozpętać gównoburzę wśród troglodytów, którzy przeżywają to, co powiedział 😀

  2. @Cloud nic dodać, nic ująć. To samo Alvarez nazywa się jakimś tam brutalnym chujkiem, a takie statusy FANI nadają…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.