UFC nie zdecydowało się na zestawienie super-walki pomiędzy dwoma mistrzami. Rewanż Cody’ego Garbrandta z TJ Dillashawem odbędzie się na UFC 227. Informacje o drugiej walce No Love Killashawem podał Brett Okamoto z ESPN. Gala ma odbyć się 4 sierpnia w Los Angeles.

W ostatnim pojedynku Garbrandt stracił swój niepokonany rekord właśnie w pojedynku z TJ Dillashawem. Były mistrz świetnie radził sobie z rywalem w pierwszej rundzie pojedynku, jednakże w drugiej części starcia przeciwnik świetnie wrócił do walki i znokautował Cody’ego. Tym samym Dillashaw drugi raz został mistrzem UFC.

Obaj zawodnicy mają wspólną historię. Trenowali razem w Team Alpha Male, z którego Dillashaw odszedł, aby trenować z Duanem Ludwigiem. Od tamtej pory trwa konflikt TJ’a z TAM. Cody opublikował nawet fragmenty sparingu z Dillashawem.

Jest to pierwsze zestawienie ogłoszone na UFC 227.

2 KOMENTARZE

  1. Team snakeinthegrass 🙂 Niech młodego kogucika uspokoi, a później rewanż z Cruzem.

  2. Kiedyś ktoś mnie naprostowal, że poszukuję się logiki w zestawieniach w ksw ale niestety takie czasy nastały, że i w ufc coraz trudniej o to… pierwsza walka była super ale po takim ko rewanż się nie należy. Zaraz podniosą się głosy a Aśka ? Wg mnie trochę inna sytuacja bo jednak trochę ten pas miała i broniła tytuł kilka razy…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.