cody-cruz

Fot. Esther Lin/MMAFighting.com

Po tym jak T.J. Dillashaw na gali UFC 207 w przepiękny sposób odprawił mocno bijącego Linekera, pewne wydawało się, że to właśnie on zostanie kolejnym pretendentem do mistrzowskiego pasa wagi koguciej. Te plany może jednak pokrzyżować nowy mistrz tej dywizji który na konferencji prasowej po gali zdradził, że chciałby dać natychmiastowy rewanż Dominickowi Cruzowi:

Dobrze się bawiłem podczas tej walki. Dom był najlepszym zawodnikiem wagi koguciej na świecie. Zróbmy to ponownie…Dajmy mu natychmiastowy rewanż tak żeby mógł ruszyć dalej z kolejnym rozdziałem w swojej karierze. Chciałbym teraz zmierzyć się ponownie z Cruzem ale wiem, że ostatecznie UFC musi się na to zgodzić. Mimo tego to ja jestem teraz mistrzem i to ja rozdaje karty w tej grze.

 

15 KOMENTARZE

 1. To znowu tj wykręca a jakby cruz wygrał rewanż to co trylogia ? Lepiej teraz tj a cruz kogoś z czołówki i wtedy jak wygrają swoje walki to ich rewanż

 2. Dobrze wie z kim łatwiejszy będzie dla niego pojedynek, więc jak cwany lis chce wykręcić TJ.

  Ale na natychmiastowy rewanż nie ma szans, bo klocki same się ułożyły. Pierwszy w kolejce TJ który go ogrywa a następnie rewanż z Cruzem.

 3. Zobaczyłbym kurwa Cruza z Almeidą w chuj na jakimś me albo co me fight nighta a Cody vs Tj innej opcji nie ma

 4. A ten co już odpierdala? Co innego miauczał w oktagonie wychodząc z pasem. Po chuj ten rewanż. TJa kolej!

 5. Cruz miał bardziej wyrównaną walkę z TJ-em niż z Garbrandtem, a TJ rewanżu i tak nie dostał i odbudował się wygrywając dwie kolejne walki w świetnym stylu i należy mu się rewanż jak nikomu innemu.

 6. Cruz miał bardziej wyrównaną walkę z TJ-em niż z Garbrandtem, a TJ rewanżu i tak nie dostał i odbudował się wygrywając dwie kolejne walki w świetnym stylu i należy mu się rewanż jak nikomu innemu.

  Co ja gadam, należy mu się walka o pas oczywiście po tym jak się odbudował wygrywając 2 razy z numerami #2 dywizji.

 7. Szczerze to na ten moment tylko TJ ma podjazd do Codyego. Cruz niech sobie odpocznie i przemyśli jak należy walczyć z chłodną głową.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.