Cody Garbrandt, były rywal TJ Dillashawa, przepowiedział stosowanie dopingu przez byłego mistrza już jakiś czas temu. Teraz, gdy potwierdziły się słowa No Love, ten postanowił przypomnieć Dillashawowi o ich dyskusji.

Przetestujcie wszystkie jego próbki, założę się, że wykryją więcej EPO! TJ Dillashaw to tchórz. Zadzwoń do mnie jak minie Ci zawieszenie, skur*ielu.

Wszystkie moje porażki są z zawodnikami, którzy wpadli na dopingu, USADA może potwierdzić, że jestem czysty. Wierzę w siebie i szanuję tę grę. Koniec Twitterowej gadki, miłego dnia!

Żeby było jasne, nie twierdzę, że przegrane były spowodowane stosowaniem dopingu przez rywali. Walczyłem jak debil.

Wrócę pod koniec roku.

Jak wiemy Dillashaw dwukrotnie pokonał Garbrandta w przeszłości przez TKO. Zawodnicy trenowali kiedyś razem w Team Alpha Male, lecz TJ postanowił odejść z drużyny i przygotowywać się do walk wraz z Duanem Ludwigiem. Spowodowało to ostry konflikt na linii Dillashaw – TAM.

16 KOMENTARZE

 1. No Brain to taki pocieszny jest :korwinlaugh:

  Oczywiscie walke zycia musiales dac z jednym z moich ulubiencow a potem przegrac wszystko jak kretyn:frankapprove:

 2. Przy takich ewidentnych wpadkach wszystkie wygrane walki powinny być zmienione na NC, coś jak w kolarstwie, gdzie dopingowiczom wymazuje się rekordy

 3. Dzbanbrandt w formie, wystarczyło kilka agresywnych twittów, żeby najbardziej pocisnąć sobie samemu :razz:utinlaugh:

 4. Przy takich ewidentnych wpadkach wszystkie wygrane walki powinny być zmienione na NC, coś jak w kolarstwie, gdzie dopingowiczom wymazuje się rekordy

  Zgadzam się w 100%. Wkurwia jednak mnie to, że są niby testowani ale tak nie do końca po czym wychodzą wpadki po czasie.

  TJ to dobry kocur ale nie umiał się skitrać więc niech cierpi. Jak dobiorą mu się faktycznie do dupy i dostanie cztery lata to raczej po nim chociaż może wtedy UFC prędzej go zwolni z kontraktu jak przy dwuletniej wpadce.

  Nie dziwie się, że zwakował pas i od razu godził się na wszystkie kary, skoro wiedział, że przy tym ile towaru poleciało to i tak taka kara to pikuś.

 5. Nie wiem czy Cody wyjdzie w ogóle z melanżu w tym roku.

  Pochwały od krula i usprawiedliwione walki z wężem, prawie jak w totka wygrał

 6. Kilka miesięcy później …

  Cody Garbrandt potencjalnie naruszył przepisy antydopingowe!

  Zapowiadany powrót do klatki pod znakiem zapytania.


  Umarłbym ze śmiechu :razz:ociesznymirek:

 7. Moze go Cody zagonil? Pierdolil juz kiedys o tym EPO i dziwnym trafem wyrywkowo zbadali akurat probke Weza na EPO. Bym nie byl zdziwiony jak kurwy sie podpierdalaja tylko zeby 1 drugiego pogrzebal.

 8. Jaja będą, jak tym nowym sposobem testowania zbadają starsze próbki innych zawodników.

  UFC będzie jak KRS1- kilkuset zawodników na kontrakcie, a walczyć będzie czternastu tych samych, bo reszta będzie zawieszona :juanlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.