Cody Garbrandt nie ma zamiaru zapomnieć TJ Dillashawowi odejścia z klubu Team Alpha Male. Jak dobrze wiemy były mistrz kategorii koguciej rozstał się z m.in. Faberem czy Garbrandtem w nie najlepszej atmosferze. Dillashaw od tamtego czasu uważany jest przez nich za zdrajcę. Co ciekawe, aktualny posiadacz tytułu uważa, że TJ codziennie żałuje odejścia z TAM, o czym dał znać podczas konferencji telefonicznej przed UFC 217.

TJ każdego dnia żałuje odejścia z Team Alpha Male, ale jego własne ego nie pozwoli mu na przyznanie się do błędu. Bądź szczery!

Wszyscy moi koledzy pomogli mu stać się tym zawodnikiem, którym jest teraz. Doskonale znają jego mocne strony. Przygotowali mnie na Dominicka Cruza, którego też rozpracowywali wiele godzin. To oni uczyli TJ’a. Mam tutaj Justina Buchholza, to on był odpowiedzialny za treningi stójki Dillashawa, nauczył go przecież jak zadać cios. Jestem niesamowicie pewny siebie przed tym pojedynkiem.

UFC 217 odbędzie się 4 listopada w Nowym Jorku.

 

3 KOMENTARZE

  1. Jestem za Codym ale zobaczycie , że TJ go zje umiejętnościami. Snake przez pewną decyzję , róbcie screeny.

  2. TJ słaby psychicznie ? 🙂 Pojebało was do reszty panowie, że tak delikatnie zapytam ? :)Sorry ale jak można nazwać ziomka który rozjebał jak walec, będą największym underdogiem chyba ever w walce z uważanym uwcześnie kolesiem 1p4p ??????????? Bo tak nazywano Barao w czasach kiedy TJ odbierał mu pas ? Myślę że TJ ogarnie Codego wszechstronnością.

  3. Jak dla mnie to TJ gładko umiejętnościami położy. Ale tylko mnie cieszy, że wszyscy za kodim bo tą walką mogę nadrobić punkty, które spierdolę wcześniej na karcie xD

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.