Rywalizacja Cody’ego Garbrandta oraz TJ Dillashawa z pewnością nabierze rozpędu podczas show The Ultimate Fighter 25: Redemption. Oczywiście wszyscy wiemy, że byli sparingpartnerzy są teraz wrogami. Aktualny mistrz kategorii koguciej podczas wczorajszego wywiadu z mediami przyznał, że Dillashaw to najbardziej sztuczna osoba jaką poznał w swoim życiu.

Po prostu konfrontuję z nim problemy, jestem szczery. Tego właśnie nie robią sztuczni ludzie. TJ to najbardziej sztuczna osoba jaką poznałem. Gość próbuje udawać ofiarę, pokazuje jaki z niego miły facet. Ja doskonal wiem kim jest Dillashaw.

Pier*oli, że Danny Castillo oraz Justin Buccholz są jego przyjaciółmi. Ale gdzie oni są? W mojej drużynie. Stoją przy mnie. Razem wygraliśmy mistrzostwo. Długo czekałem na walkę z TJ’em, szczególnie właśnie przez nienawiść jaką do niego czuję za to co zrobił i jak się zachowuje. Nie jako zawodnik, a jako mężczyzna.

Wejdę tam i go znokautuję. Jestem tego pewny na 100%. Będę się przy tym doskonale bawił.

Pierwszy odcinek pojawi się w telewizji 19 kwietnia. Garbrandt prawdopodobnie zmierzy się z Dillashawem na finałowej gali programu TUF 25, 7 lipca w Las Vegas.

16 KOMENTARZE

 1. Team Cody.

  Czuję, że będzie w chuj spin w tym TUF-ie 😛 zresztą to Cody od razu na Conora poleciał z łapami jak było zwarcie. Młody się w tańcu nie pierdoli.

  A gdy pokona Dillashawa to czeka go naprawdę fajna kariera.

 2. Jedna z tych walk gdzie daje jednemu i drugiemu 50% szans. WAR Garbrandt !!!

  serio ?:razz: po tym co Cody pokazał z Cruzem , jestem przekonany że Tj nie ma szans :deniro:

 3. serio ?:razz: po tym co Cody pokazał z Cruzem , jestem przekonany że Tj nie ma szans :deniro:

  Trzeba pamiętać że walka walce nie równa ale też uważam że jeśli Cody będzie w takiej formie jak z Cruzem to TJ za wiele nie będzie miał do powiedzenia.

 4. TJ bedzie ciagle kontrowany az w koncu pojdzie w zdesperowanego zapasnika. Cody zabije.

  Cody to najlepszy zawodnik ufc wspolnie z DJem.

 5. Zaczelo sie. Nie moge sie doczekac walki i chce wiecej trash talku (wyjatkowo) a potem adekwatnej do wzajemnych obelg ringowej wojny na wyniszczenie.

 6. Będzie dobra rozjebunda. Dwóch gości którzy szczerze się nienawidzi w jednej klatce o porównywalnym poziomie. Będę iskry i na to liczę.

 7. Obaj są nieprzeciętni. TJ też miał równą walkę z Cruzem. Każda walka jest inna, mniej lib bardziej wygodna dla jednego albo drugiego. Zadecydują detale, taktyka. Przygotowanie i dyspozycje dnia wykluczam, to na takim poziomie u takich zawodników zawsze jest perfekt. Chyba że cięcie wagi by nie poszło ale nie robią tego pierwszy raz. A więc te detale zadecydują….

 8. W tej walce będzie taka prawdziwa i nie pod publiczkę niechęć między zawodnikami, zapowiada się świetne technicznie widowisko.

  Obaj mają wielkie umiejętności i każdego stać tutaj na wygraną, ale po tym jak spisałem Garbrandta na straty w pojedynku z Cruzem, a on dał występ roku i zdominował Dominatora, to aż nie wypada nie stawiać go w roli faworyta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.