CM Punk prawdopodobnie wróci do oktagonu UFC na gali w jego rodzinnym Chicago.

Jak potwierdza Ariel Helwani z MMAFighting.com, informacje z wielu źródeł wskazują na to, iż organizacja zdecyduje się na zestawienie pojedynku pomiędzy byłym wrestlerem, a Mikiem Jacksonem. Co ciekawe, obaj zawodnicy przegrali swoje debiuty w UFC z Mickey Gallem. Brooks zmierzył się z młodszym rywalem na UFC 203, a Jackson przegrał z nim w lutym 2016 roku.

Na ten moment pojedynek nie został jednakże oficjalnie potwierdzony, a kontrakt byłego zapaśnika musi zostać jeszcze podpisany.

UFC 225 odbędzie się 9 czerwca w United Center w Chicago. Warto wspomnieć, iż Brooks jest wielką gwiazdą w tych okolicach.

15 KOMENTARZE

 1. Czaicie ten głos Buffera i grafikę przed walką, 0-1 konta 0-1 hahaha chyba pierwsza walka w UFC gdzie obaj zawodnicy nigdy nie wygrali. Kurwa temu workowi CM Punkowi to by Harasa Harnasia dali i… nie byłby faworytem 🙂

 2. Jestem w stanie to zrozumiec tylko ze on bedzie na glownej karcie bo taki ma niby kontrakt… Kiedy on sobie da spokoj z MMA?

 3. CM Punk na gali w Chicago?

  Będzie witał gości przy bramie i pozował do zdjęć? Do niczego innego się nie nadaje

 4. To jest ta wróżana przyszłość White o której mówił  " zobaczycie co zrobimy w najbliższych latach "  czyli ściąganie wreslmenow , 40 letnich Lesnarow na szprycy " UFC ratuje się tym czym "  może  "

 5. Myślałem, że Jackson jest najsłabszym zawodnikiem mma ever. Dana co ty wyprawiasz. Już wystarczy, że zagapiłeś TUFa od KSW, daj spokój z cyrkiem.

 6. Czaicie ten głos Buffera i grafikę przed walką, 0-1 konta 0-1 hahaha chyba pierwsza walka w UFC gdzie obaj zawodnicy nigdy nie wygrali. Kurwa temu workowi CM Punkowi to by Harasa Harnasia dali i… nie byłby faworytem 🙂

  Haraś by nie dojechał i Punk winduje do 1-1 😉

 7. Myślałem, że Jackson jest najsłabszym zawodnikiem mma ever. Dana co ty wyprawiasz. Już wystarczy, że zagapiłeś TUFa od KSW, daj spokój z cyrkiem.

  Zacznijmy od tego że Jackson to nawet nie jest zawodnik MMA, tylko z tego co wiem jest fotografem i ma własny podcast, poza tym  od czasu do czasu trenuje bodajże boks. więc pasuje idealnie dla Punka :DC::goldi:

 8. Jestem w stanie to zrozumiec tylko ze on bedzie na glownej karcie bo taki ma niby kontrakt… Kiedy on sobie da spokoj z MMA?

  Po tej walce. Cierpliwości.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.