Piotr Lizakowski pokonał Marcina Najmana jednogłośną decyzją sędziów po starciu bez większych emocji. Pojedynek odbył się na gali CLOUT MMA 2, 28 października w Płocku.

Bardzo spokojny początek, podczas którego Piotr Lizakowski trzymał spory dystans i od czasu do czasu próbował niskich kopnięć. Marcin Najman cały czas zachowywał spokój i sam starał się atakować przeciwnika kopnięciami. Kolejne kopnięcia padały jednak wyłącznie ze strony „Lizaka”, który po każdej akcji odskakiwał od rywala utrzymując bezpieczny dystans.

Od pierwszych sekund drugiej rundy „El Testosteron” starał się skracać dystans i ruszać na przeciwnika. W pewnym momencie sędzia postanowił przerwać pojedynek i zachęcić zawodników do walki. Szybko po tym „Lizak” ruszył po sprowadzenie, które Najman wybronił. Starcie przeszło do klinczu, w którym Lizakowski przeszedł za plecy przeciwnika i tam spędził resztę rundy – pracował nad duszeniami zza pleców i od czasu do czasu zadawał ciosy, jednak nie zdołał zagrozić Najmanowi.

Ponownie spokojny początek w trzeciej rundzie. Po badaniu się w stójce sędzia znów zdecydował się przerwać walkę i zachęcić mężczyzn do aktywniejszego pojedynku. Nie przyniosło to jednak zbyt dużego skutku, bo obaj w dalszym ciągu trzymali bezpieczny dystans i tylko od czasu do czasu próbowali zadawać jakiekolwiek ciosy.

Dla Najmana była to trzecia walka w 2023 roku. W marcu jednogłośną decyzją sędziów pokonał Pawła Jóźwiaka, a w sierpniu w 15 sekund został rozbity ciosami przez Andrzeja Fonfarę.

„Lizak” po raz drugi wszedł do klatki CLOUT MMA. W sierpniu podczas pierwszego wydarzenia tej organizacji wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie z Dominikiem Skowyrą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

PanMac

KSW
Middleweight

5,638 komentarzy 16,073 polubień

Sukces, bo się nie dał znokautować tym razem, poza tym klasyczny Najman. Zarobił sporo kasy, mimo, że nie umie się bić i nic mu się nie stało.

Odpowiedz 5 polubień

Roshi

Vale Tudo
Championship

27,972 komentarzy 92,921 polubień

Sukces, bo się nie dał znokautować tym razem, poza tym klasyczny Najman. Zarobił sporo kasy, mimo, że nie umie się bić i nic mu się nie stało.

Najmana to wstaje z kanapy po calym dniu pracy i rozjezdzam... slyszysz kurwa slonino cesarzowa!? :beczka:
Drwal mial racje w stu procentach. tam nie ma jaj.

Odpowiedz 2 polubień

Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,632 komentarzy 19,966 polubień

Nie chciał bić sympatycznego Luzaka, bo oszczędzał siły na Ciosa

Odpowiedz 4 polubień

Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,632 komentarzy 19,966 polubień

Nie chciał bić sympatycznego Luzaka, bo oszczędzał siły na Ciosa

:beczka:

Odpowiedz polub

wrooblinio

BAMMA
Light Heavyweight

1,003 komentarzy 2,514 polubień

:beczka:

Są 3 rodzaje pizd: kobieca wagina, Adrian Cios, no i oczywiście Denis "Bad Boy" Załęcki.

Odpowiedz 2 polubień

Bezimienny

UFC
Strawweight

7,516 komentarzy 11,650 polubień

Cieszenie się z fauli. Niezłe to Clown MMA

Odpowiedz 1 Like