Mendes

(Foto Dave Mandel / Sherdog.com) Sean Selby przygotował dwa mocne zestawienia w wadze piórkowej na galę UFC 164, 31 sierpnia w Milwaukee. Były pretendent do tytułu Chad Mendes (MMA 14-1, UFC/WEC 9-1, 3. w rankingu MMARocks) spotka się w Octagonie ze swoim niedoszłym rywalem z UFC on FOX 7 Clayem Guidą (MMA 30-13, UFC 10-7, 4. w rankingu MMARocks). W pojedynku dwóch uderzaczy Erik Koch (MMA 13-2, UFC/WEC 5-2) podejmie Dustina Poiriera (MMA 13-3, UFC/WEC 6-3, 17 w rankingu MMARocks).

Pojedynek Mendesa z Guidą miał się odbyć w kwietniu, jednak wtedy kontuzja tego drugiego zmusiła UFC do zmiany zestawienia. Mendes znokautował w San Jose Darrena Elkinsa, tym samy przedłużając passę efektownych skończeń do trzech kolejnych. Sierpniowy występ będzie dla Guidy dopiero drugim pojedynkiem w kategorii piórkowej UFC, w styczniowym debiucie Clay niejednogłośnie na punkty pokonał Hatsu Hiokiego.

W drugim z anonsowanych starć zarówno Koch, jak i Poirier powracają po porażkach. Koch w styczniu został zastopowany przez Ricardo Lamasa, a Poirier w lutym uległ decyzją sędziów Cubowi Swansownowi.

Wstępna rozpiska UFC 164.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.