Claudia Gadelha

21-letnia VanZant po cennej wygranej nad Felice Herrig, wskoczyła z 12 na 7 miejsce w oficjalnych rankingach w UFC. Mimo świetnej walki na gali UFC on FOX 15, Claudia Gadelha uważa że przed jej młodszą koleżanką jest jeszcze długa droga zanim będzie w stanie walczyć z najlepszymi zawodniczkami swojej dywizji:

W walce jest agresywna i ma świetną kondycję, ale musi się jeszcze dużo nauczyć. Dopiero zaczyna swoją przygodę. Trenuje w dobrym zespole, ale one obie (VanZant i Herrig) muszą jeszcze wiele się nauczyć i zmienić w sobie aby walczyć z czołówką dywizji. Obie są wysoko w rankingach ale dużo czasu minie zanim będą w stanie walczyć o tytuł mistrzyni UFC.

Gadelha która obecnie zajmuje drugie miejsce w rankingu, uważa że UFC powinno zadbać o młodą VanZant i nie zestawiać jej jeszcze ze zbyt mocnymi przeciwniczkami:

Paige nie jest jeszcze gotowa aby mierzyć się z lwicami wagi słomkowej. Jeśli zestawią ją z kimś z pierwszej piątki, to prostu przegra. Jest naprawdę dobra, niesamowicie utalentowana i UFC wykonuje świetną robotą promując jej osobę. Na pewno potrafi sprzedać walkę ale cały czas ma jeszcze dużo do nadrobienia. Jest po prostu zbyt młoda na walkę z czołówką. Dopiero zaczyna swoją karierę w tym sporcie. Jest piękną kobietą i wie jak sprzedać swój wizerunek, a to na pewno jest dobre dla UFC. Ale jestem pewna że nie da poradzi sobie w walce z kimś z pierwszej piątki naszej dywizji.

Poniżej materiał z cyklu Moving Portraits pokazujący trening Paige VanZant w Ultimate Fitness.

1 KOMENTARZ

  1. Żenujące są te wasze komentarze panowie. Dziennikarze zapytali Gadelhe o VanZant, jak dla mnie odpowiedziała bardzo inteligentnie, bo również uważam że blondyna ma duży talent, ale za wcześnie na walki z topem. Nie rzuciła żadnego gównianego trash-talku, wręcz komplementowała Paige. Zero kontrowersji.Jednak oczywiście trzeba szukać dziury w całym. I tak jak w jednym temacie ciśniecie po VanZant, Moroz i innych tego typu, że nic wielkiego jeszcze nie pokazały, a Aśka by je zmiażdżyła, tak musicie koniecznie napisać jaka to Gadelha straszna szmata bo przedstawiła własne zdanie, zresztą pokrywające się z powszechnymi opiniami. O ile sam nie lubie gównianego trashtalku, tak doszukiwanie się go tutaj to już jest debilizm. Proponuje zakazać wszystkim zawodnikom UFC wypowiadania się o rywalach. Przecież stwierdzenie że ktoś jest dobry, to taki skandal. Szczególnie że nie przypominam sobie wielu wypowiedzi Brazylijki na temat swoich przeciwniczek. Ale oczywiście jest wkurwiająca, nie powinna się odzywać, pewnie symuluje kontuzje bo boi się Aśki, z którą w oczach wielu wygrała. Nie mi oceniać kto w tamtej walce był lepszy, zresztą nie w tym rzecz, ale szanujcie troche zawodników, bo jak pod takim "banalnym" tematem widzę wyzwiska i debilne hejty, to tracę resztki szacunku do wielu użytkowników. Pozdro!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.