claudia-gadelha-esther-lin

(Fot. Esther Lin / MMAFighting)

Claudia Gadelha nie pozostała obojętna wobec słów Joanny Jędrzejczyk, która stwierdziła niedawno, że wraz z nowymi testami antydopingowymi Brazylijka zrobiła się mniejsza. „Claudinha” wyjawiła w czwartek, że sama prosiła Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA), by przetestowała ją przed rewanżową walką na finałowej gali TUF-a.

Trenująca na co dzień w Nova Uniao zawodniczka w rozmowie z Combate stwierdziła, że nie obawia się żadnych testów, bo po prostu nie bierze nic niedozwolonego:

Wiele razy byłam testowana i nigdy mnie nie złapano. Jestem przekonana o swojej czystości. Podczas pobytu w Las Vegas (gdzie odbywały się nagrania do 23. sezonu The Ultimate Fightera), prosiłam agencję USADA, by mnie przetestowała. Naprawdę chciałam by mnie przetestowano.

W swoim ostatnim występie w oktagonie, Gadelha pokonała jednogłośną decyzją Jessicę Aguilar na UFC 190. Przed tym starciem przegrała niejednogłośnie na punkty z Joanną Jędrzejczyk w grudniu 2014 roku. Najlepsza polska zawodniczka od tego czasu pokonała trzy kolejne rywalki: Carlę Esparzę, Jessicę Penne i Valerie Letourneau.

Claudia będzie próbowała odebrać pas mistrzowski Joannie na gali TUF 23 Finale, która odbędzie się 8 lipca w Las Vegas.

6 KOMENTARZE

  1. Co to za 'proszenie' o testy? 'Hej, zróbcie mi testy bo akurat teraz wiem, że jestem czysta, a wy sobie mnie odhaczycie w kajecie i będę miała od Was spokój jak zacznę realne przygotowania do walki z JJ'Powinni jej odmówić i powiedzieć że wpadną kiedy sami poczują taką potrzebę, by ją sprawdzić…

  2. "Wiele razy byłam testowana i nigdy mnie nie złapano. Jestem przekonana o swojej czystości" – a co to w ogóle za argument? 😀 Brzmi to przekomicznie, jakby brali udział w "Złap mnie na sterydach challenge"

  3. Haha, Masu, dobre, kiedys pracowalem na agd/rtv… porazka :))) milon razy to samo

  4. Żebyśmy się nie zdziwili – ostatnio było blisko przegranej…War Asia!

  5. Prosiła USADE żeby ją przetestowali teraz, bo później ma zamiar brać i liczy, że jak teraz ją przetestują, to kilka dni później już nie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.