Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Ciryl Gane wróci do oktagonu UFC. Być może to Francuz będzie rywalem Toma Aspinalla na lipcowej gali UFC 304 w Manchesterze w Anglii.

Ciryl Gane to numer 2. rankingu kategorii ciężkiej UFC. Bon Gamin nie walczył w oktagonie od września 2023 roku. Wtedy wrócił na zwycięskie tory po przegranej z Jonem Jonesem i wygrał przez TKO z Sergheiem Spivaciem. W lipcu tego roku odbędzie się wielka gala UFC 304 w Manchesterze w Anglii, na której ma wystąpić tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej organizacji, Tom Aspinall. Być może to Gane właśnie będzie jego rywalem – Francuz w swoich mediach społecznościowych pokazał ostatnie treningi i przygotowania do powrotu.

34-letni Gane (12-2 MMA) na swoim koncie ma wygrane z m.in. Taiem Tuivasą czy Derrickiem Lewisem. To właśnie w starciu z Czarną Bestią zdobył tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej UFC. W przeszłości dwukrotnie miał okazję na zdobycie prawowitego pasa mistrzowskiego kategorii ciężkiej UFC, ale przegrał obie walki. Najpierw pokonał go Francis Ngannou, a później Jon Jones. 9 z 12 wygranych w karierze Francuz zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,405 komentarzy 72,909 polubień

Cyryl uczy się od Bonesa i Strażaka i będzie teraz rok kisił kanapę.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

19,005 komentarzy 32,205 polubień

Cyryl uczy się od Bonesa i Strażaka i będzie teraz rok kisił kanapę.

Pewnie mocno szlifuje teraz parter, aby znów nie zostać spakowany do walizki podróżnej jak to zrobił Bones... :lol: :boss:

Odpowiedz 2 polubień