John Hackleman trener Chucka Liddella ostro uciął pogłoski o tym jakoby jego podopieczny którego trenuje przez 16 lat miał zamiar zakończyć karierę :

„On już zapowiedział że w poniedziałek będzie z powrotem na sali treningowej. Ma nadzieje walczyć tak szybko jak to tylko możliwe, może nawet w grudniu. Chcemy Shoguna !

„Chuck będzie walczyć z każdym kogo dostanie. Z uwagi na ich ogromne osiągnięcia zwycięzca w walce Liddell vs. Rua wróciłby od razu do walki o tytuł”

John Hackleman o przejściu Chucka na emeryturę :

„Masz do czynienia z gościem który właśnie przegrał walkę, z gościem który jest totalnie podłamany po porażce. Oczywiście jest zawiedziony. Nie wchodziliśmy w szczegóły walki, szczególnie zaraz po walce ponieważ to nie jest odpowiedni czas na tego typu rzeczy. Zazwyczaj rozmawiamy o tym kiedy wracamy do sali treningowej”
„Myślę że niektóre rzeczy poszły źle w walce z Keithem Jardinem. Keith Jardine wyszedł i walczył jak pieprzony zabójca. Chuck po prostu nie mógł pociągnąć za spust w odpowiednim momencie i był o włos od znokautowania Jardina ale wyczucie czasu Keitha było perfekcyjne”

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.