FightHype zorganizowało niedawno czat z Chuckiem Liddellem. Oto co miał do powiedzenia swoim fanom naczelny lodziarz ameryki :

mikerg: Po tym jak przejdziesz na emeryturę jak myślisz jak dług będzie trwało zanim UFC przyjmie Cie do Hall Of Fame? (w mordę jakie zjebane pytanie)

CHUCK LIDDELL: Nie mam pojęcia, to będzie zależało od nich.

skankpunch: Na kogo stawiasz w sobotniej walce Dan Henderson – Rampage Jackson?

CHUCK LIDDELL: Nie lubię przewidywać wyników walk ale Dan to twardziel i da dobrą walkę

muaythaifan: Co myślisz o osiągnięciu Randego Coutura w walce z Gonzagą?
CHUCK LIDDELL: Wykonał świetną robotę. Wyglądał fantastycznie w tej walce. To była ekscytująca walka i fajnie się ją oglądało.

latinoheat: Pomściłeś 2 z 3 twoich porażek. Czy do walki z Jacksonem podchodziłeś z innym nastawieniem ? Miałeś obawy że mogłeś nie wygrać ?

CHUCK LIDDELL: Nie, podchodząc do walki nigdy nie miałem wątpliwości. Myślałem że walka się dobrze układa dopóki nie zostałem złapany.

jaz: Czy rozważysz kiedyś przejście do wagi ciężkiej?

CHUCK LIDDELL: Jeśli byłaby to odpowiednia walka. Teraz muszę skoncentrować się na odzyskaniu pasa mistrza LHW a potem może spróbuje zdobyć pas w wadze ciężkiej.

BigPoppaPump: Co sądzisz o sytuacji z Babalu ?

CHUCK LIDDELL: Nie widziałem tej akcji jeszcze. Dotarłem tam dopiero po tej walce. Od ludzi słyszałem różne opinie więc ciężko jest mi się wypowiadać w tej sprawie. Z tego co słyszałem to po walce gadał różne rzeczy które mu zaszkodziły.

mikerg: Kto według ciebie ma lepszy parter, Hendo czy Rampage ?

CHUCK LIDDELL: Nie jestem pewien. Żadnego z nich nie widziałem walczącego w parterze.

skankpunch: Czy uważasz że stałeś się jednowymiarowym fighterem ? Masz dobre umiejętności zapaśnicze i wywodzisz się z kickboxingu ale nigdy nie używasz tych umiejętności w ofensywie.Twoje uderzenia były efektywne ale może jakiś element zaskoczenia dałby też dodatkowy przewagę w walce ?

CHUCK LIDDELL: Zawsze pracuje nad każdym elementem gry. Wszystko zależy od tego jak się walka ułoży oraz od tego z kim walczę. Robiłem te rzeczy w przeszłości.

muaythaifan: Jak będzie wyglądała twoja walka z Jardinem ? Czy będziecie po prostu wymieniać uderzenia w stójce ?

CHUCK LIDDELL: Nie widzę go w innej sytuacji. Nie widziałem żeby robił coś więcej niż wymiana uderzeń. Nie wydaje mi się żeby był w stanie improwizować.

CHUCK LIDDELL: Jeszcze tylko jedno pytanie. Sorki ale muszę iść na trening.

jaz: Rampage ostatnio powiedział że nie ma zamiaru walczyć z tobą po raz kolejny. Niezależnie czy wygra czy przegra w ten weekend czy wolałbyś walczyć z nim czy walczyć z Wanderleiem Silva czy może chcesz od razu walki o tytuł ?

CHUCK LIDDELL: Chciałbym walkę o pas. Jeśli miałbym wybór to wolałbym dostać jeszcze jedną szanse z Rampagem.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.