Najbogatszy fighter UFC będzie teraz jeszcze bogatszy. Tak się robi kasę w stanach 🙂 Nie z walk a z umów sponsorskich. Chuck wypuści na rynek swoją serię suplementów pod nazwą Iceman RX. Jest już nawet strona supli : www.icemanrx.com

Nie będę się rozpisywał na temat zalet tego produktu. Najlepiej i najbardziej uczciwie opisze to najmniej zainteresowany w całej tej sprawie Chuck Liddell :

„Wiele firm produkujących suple zgłaszało się do mnie przez te kilka lat abym reklamował ich produkty. Niektóre działały, niektóre nie więc postanowiłem stworzyć swoją własną markę. Niedawno stworzyłem ekipeę która miała za zadanie opracować kombinachę wszystkich rzeczy które działały na mnie (koks i biba ?) i zmieścic je w jednej prostej formule. Jest to tak stworzone że każdy sportowiec może tego używać i dzięki temu zwiększy się jego siła, wytrzymałość i regeneracja”

Wartość umowy nie została podana do publicznej wiadomość ale źródła twierdzą że w grę wchodzi kilka milionów dolarów. Wszystko oczywiście będzie zależeć od poziomu sprzedaży owych witaminek.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.