Sportsnet.ca informuje że Carlos „The Natural Born Killer” Condit z powodu kontuzji wycofał się z walki z Chrisem Lytle jaką miał stoczyć na gali UFC 127. Trenujący w teamie Grega Jacksona Condit (26-5) podczas jednego z treningów doznał kontuzji i kolana i wg pierwszych prognoz będzie musiał odpocząć od treningów przynajmniej przez miesiąc co oczywiście uniemożliwi mu udział w gali UFC 127. Znając jednak organizację Zuffy, Chris Lytle szybko dostanie w zastępstwie wartościowego przeciwnika.

Update: MMMAJunkie podaje, że zawodnikiem, który zastąpi Condita będzie niepokonany od 7 walk weteran MMA Brian Ebersole (MMA 46-15).

15 KOMENTARZE

 1. Na początku było napisane Carlos Condit wyp z UFC 127…
  az bylem ciekawy czy bedzie to dokonczone jako wypie***lony 😛

  Ale teraz już jest cały news, szkoda Carlosa, kontuzja chyba podobna do kontuzji Macieja jeśli chodzi o okres rekonwalescencji.

 2. Wielka szkoda, miałem taki samy pogląd na tę walkę jak kolega slipmych

 3. Po tym lewym na Hardym tak szybko by nie polecial :)))) ciekawe kogo wrzuca 🙂

 4. Rashad coś mówił o footballu na treningu. Może razem grali, bo kontuzje mają podobne…A tak na poważnie to wielka szkoda, ciężko będzie o zastępstwo.

 5. No ja właśnie dlatego spodziewałbym się jednego z nich. Wtedy ten kto wejdzie w lukę po Corlosie ma tydzień więcej na przygotowanie się.

 6. Update: MMMAJunkie podaje, że zawodnikiem, który zastąpi Condita będzie niepokonany od 7 walk weteran MMA Brian Ebersole (MMA 46-15).

  Lytle powinien to wygrać bez większych kłopotów.
  ————————–
  Rasowe pająki mają iskrę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.