Weteran UFC, Chris Leben, wygrał kolejny pojedynek w ringu organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Tym razem zawodnik znokautował w pierwszej rundzie Justina Baesmana

11 KOMENTARZE

 1. Niby profesjonalny zawodnik MMA z Lebena, a jego występ bardzo podobny do tego co widać w stopce @Bonus_BGC_UFCChamp

  Jak można aż tak kiepsko i bez gardy zawalczyć po tylu latach w UFC to nie mam pojęcia, mózg mi eksplodował po tym co zobaczyłem w wykonaniu Chrisa. Zdaję sobie sprawę, że przeciwnik to jakiś ręcznik(nie obrażając ręczników), ale WTF Leben?

 2. Żeby uściślić – to był pierwszy pojedynek Lebena w BKFC. Poprzednią walkę na gołe pięści stoczył dla niesławnej WBKFF czy jak się tam ten przewał nazywał.

 3. Niby profesjonalny zawodnik MMA z Lebena, a jego występ bardzo podobny do tego co widać w stopce @Bonus_BGC_UFCChamp

  Jak można aż tak kiepsko i bez gardy zawalczyć po tylu latach w UFC to nie mam pojęcia, mózg mi eksplodował po tym co zobaczyłem w wykonaniu Chrisa. Zdaję sobie sprawę, że przeciwnik to jakiś ręcznik(nie obrażając ręczników), ale WTF Leben?

  Czy ja wiem… dobrze rollowal z uderzeniami, bardziej sie slizgaly po nim niz faktycznie cokolwiek robily. Bardziej bym sie przyczepil walki Lobova z Knightem, to byla cepeliada.

 4. Czy ja wiem… dobrze rollowal z uderzeniami, bardziej sie slizgaly po nim niz faktycznie cokolwiek robily. Bardziej bym sie przyczepil walki Lobova z Knightem, to byla cepeliada.

  Jak dla mnie bardzo bezmyślnie szedł z tymi ciosem, nawet biorąc pod uwagę jak słaby był to przeciwnik. Przypomniały się akcje Cody "No brain" Garbrandta i wielu innych skarconych.

 5. Jak dla mnie bardzo bezmyślnie szedł z tymi ciosem, nawet biorąc pod uwagę jak słaby był to przeciwnik. Przypomniały się akcje Cody "No brain" Garbrandta i wielu innych skarconych.

  Przecież Leben zawsze tak walczył,Garbrandt to przy nim jest mega ostrożny.

 6. Przecież Leben zawsze tak walczył,Garbrandt to przy nim jest mega ostrożny.

  Przecież napisałem, że mimo tylu lat w UFC dalej nie trzyma gardy. Nie wiem, czy zauważyłeś ale ta walka była na gołe pięści i nawet z takim Lobovem(chodzi również o styl, a nie wagę) to Chris szybko poszedłby spać. Czekam na mocniejszego przeciwnika dla niego i może wtedy będzie lepiej to będzie zobrazowane.

 7. Chris to jest jeden z tych gości, którzy kompletnie nie wyglądali na takich co walczą w swojej kategorii. Jak patrzę na Lebena, to zawsze mam w oczach, że on nie ma zbyt wiele do ścinania do 70kg, a chłop całe życie się prał w średniej UFC..

 8. Przecież napisałem, że mimo tylu lat w UFC dalej nie trzyma gardy. Nie wiem, czy zauważyłeś ale ta walka była na gołe pięści i nawet z takim Lobovem(chodzi również o styl, a nie wagę) to Chris szybko poszedłby spać. Czekam na mocniejszego przeciwnika dla niego i może wtedy będzie lepiej to będzie zobrazowane.

  :razz:utinlaugh: przecież Leben całą karierę opierał na dość solidnej szczence i stylu oberwę – oddam dwa razy mocniej. To nigdy nie był virtuoz taktyki. On się nie umie inaczej prać. Typowy brawler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.